Iva Kubelková prozradila své největší Vánoční přání: «Velmi bych si přála, aby pominul ten čas, kdy lidi nemohou vyjít do divadla»

O svátcích mnozí si přejí drahé dárky, ale Iva Kubelková není z počtu těch lidí. Velmi se obává současné situace, která trvá v naší zemi od jara do současnosti. Co by vlastně slavná modelka chtěla? 

Iva Kubelková / Zdroj: YouTube

Mnoho fanoušků dívku znájí jako modelka. Už několik měsíců se ale zkouší jako zpěvačka. Bohužel kvůli pandemii nikdo nemůže uslyšet výsledky její činnosti.

Iva Kubelková / Zdroj: Instagram

V rozhovoru pro deník Právo, Iva se přiznala, že její rodina Vánoční svátky velmi miluje a neustále je vesele oslavuje. Letos to ale bude trochu jinak.

Iva Kubelková / Zdroj: Instagram

Vánočním přáním modelky, a nyní i zpěvačky, je rychlé ukončení pandemie a omezení která jsou s ní spojena, kvůli které lidé nemohou nikam jít. Kubelková si velmi přeje, aby lidé mohli volně navštěvovat divadla a kina bez strachu z nákazy.

Iva Kubelková / Zdroj: Instagram

„Velmi bych si přála, aby pominul ten čas, kdy lidi nemohou vyjít do divadla nebo na koncert, protože stále hrozí riziko nákazy. Bylo by moc fajn, kdyby se lidi mohli zase normálně bavit,“ v rozhovoru pro deník Právo prozradila Kubelková.

Iva Kubelková / Zdroj: Instagram

Od neděle je v Česku možné nechat se naočkovat proti covid-19. Je to dost velká šance, že se všechno vrátí do normálu, a lidé budou moci chodit do divadel a na koncerty.

Iva Kubelková / Zdroj: Instagram

PSALI JSME: NIKOL ŠTÍBROVÁ ČEKÁ NA MIMINKO: PROZRADILA, CO JI TRÁPÍ

PŘIPOMÍNÁME: “BYLO TO KOUZELNÉ A VŠICHNI BREČELI”: PATRICIE PAGÁČOVÁ PROZRADILA O SVÉM ZÁSADNÍM KROKU

Share