Houdová na sociálních sítích promluvila o koronaviru a srovnala epidemii s válkou: schytala za to pořádnou porci kritiky

Každá skupina lidí má jiný názor na koronavirus, a jak by měl běžný život s touto nemocí vypadat. K tomu se nyní vyjádřila i modelka a Miss ČR 1999 Helena Houdová. Ta nyní žije na Bali a přirovnala covid-19 ke druhé světové válce. Za tato slova schytala pořádnou porci kritiky. Píše o tom Frekvence 1.

Na Instagramu Houdová zveřejnila příspěvek o tom, jaký má názor na koronavirouvou epidemii.

„Nesmíme se volně pohybovat. Musíme se prokazovat označením. A nosit žlutou hvězdu jako jasné znamení, že nejsme proti,“ napsala modelka s tím, že se jedná o rok 1941.

Na sociálních sítích ji při tom sleduje kolem padesáti tisíc lidí.

Následně svá slova o tankách a zátarasech opakovala a již uvedla rok 2021.

Následně dodala, že pro změnu vědomi lidstva je potřeba, aby jenom 8 % populace bylo na stejné vlně. Chce tak vytvořit svět z radosti a lásky.

Helena Houdová / Zdroj: youtube.com

Někteří sledující s ní sice souhlasili, ale další Houdovou zkritizovali. Schytala to například od herečky Nikol Štíbrové, která řekla, že toto srovnání není vhodné.

Rýpl si do modelky i starosta Řeporyjí Pavel Novotný, který napsal, že modelce už dávno „hráblo“ a srovnání koronaviru s válkou je nesmysl.

Nakonec Houdová řekla, že za zdraví jiných lidí není zodpovědná, ale vadí jí, že nám říkají, že jsme nebezpečím jeden pro druhého.

PSALI JSME: “A JE TŘEBA TO RESPEKTOVAT“: POSLEDNÍ ROZLOUČENÍ S MILANEM LASICOU PROBĚHLO V KRUHU NEJBLIŽŠÍCH

PŘIPOMÍNÁME: “MAKÁME PO POVODNI JAKO O ŽIVOT“: ZPĚVAČKA LEONA MACHÁLKOVÁ MÍSTO DOVOLENÉ LIKVIDUJE NÁSLEDKY POVODNĚ

Share