Holení v podpaží: Důvody, proč se to nemusí dělat

Neoholený podpaží se mnohým jeví jako jedno z nejhorších tabu. Jednou z hlavních otázek naší doby je tedy „oholit nebo neholit?“ Odpověď je docela jednoduchá.

Holení v podpaží/Ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

Pokud si oholíte podpaží jen proto, že máte ráda pocit hladké pokožky – pokračujte, je to skvělý důvod. Pokud se holíte pod tlakem společnosti a ze strachu z toho, co si o vás ostatní lidé mohou myslet, může být čas se holicího strojku vzdát. Jen na chvíli.

Proč si přestat holit podpaží?

1. Úspora času. Ano, holení podpaží netrvá tak dlouho, jako například holení nohou. Nyní si upřímně odpovězte, zda opravdu nemáte zajímavější věci, kterým byste mohla těch několik minut denně věnovat.

Holení v podpaží/Ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

2. Úspora peněz. Existuje „růžová daň“, díky níž se dámské výrobky, které odpovídají mužským charakteristikám, z nějakého důvodu stanou dražšími. Za rok se hromadí hodně peněz, které lze stejně jako čas utratit za něco užitečnějšího.

Holení v podpaží/Ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

3. Přehodnoťte své vztahy s ostatními lidmi. Určitě máte kamaráda či kamarádku, kterému by vaše volba nezalíbila. Musíte si rozhodnout, zda se musíte holit a nakonec nikdo nemusí vaše rozhodnutí ovlivnit.

Holení v podpaží/Ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

4. Oblíbeným argumentem zastánců „hladkosti“ je „je to nehygienické!“ Je však snadné s ním bojovat: stačí si uvědomit, že to nejsou vlasy, které produkují pot. A navíc kvalitní deodorant funguje stejně dobře na oholenou i neoholenou podpaží.

PSALI JSME: ŽENA ZVEŘEJNILA FOTOGRAFII MUŽE V TĚLOCVIČNĚ: BYL ZATČEN, MÁ DLUH PŘES 4 MILIONU KORUN KVŮLI SVALŮM

ČTĚTE TAKÉ: „CO JSEM OD OSUDU NEČEKALA“: JAK 28LETÁ ŽENA ZÍSKALA DO SVÉ PÉČE DVĚ ADOPTIVNÍ DĚTI

Share