Holčičku, která se narodila jako albín odmítli rodiče: dívka vyrostla a stala se modelkou

V Číně je dítě albín prokletím a tak rodiče hodili svou novorozenou dceru na prahu sirotčince. Ale stal se zázrak, dívka našla milující rodinu a to zcela změnilo její život.

Když rodiče malé Xueli viděli, že mají „smůlu“, rozhodli se dítě opustit. Novorozeně bylo odvezeno na práh sirotčince. Holčičku nečekalo nic dobrého, ale šťastná náhoda jí zcela změnila život. Fotografie tříleté holčičky s bledou kůži a bílými vlasy uviděla rodina z Nizozemska a rozhodla se adoptovat dítě.

Xueli se přestěhovala do jiné země, kde její vzhled nebyl nadpřirozeným prokletím, ale jen jedním z rysů vzhledu. Ona vyrůstala s milujícími rodiči a sestrou Jarou.

Když Xueli se stála trochu starší, všimly si jí modelingové agentury. Neobvyklý vzhled dívky z vady se změnil v výhodu. Kamera ji milovala; dívka se dokonce objevila na obálce Vogue Italy.

Dívka často dostává nabídky na natáčení postav jako je „duch“ nebo „anděl „, ale ona vždy takové nabídky odmítá. Xueli vysvětluje to tím, že podle lidi, jsou to role, na kterou albíni se hodí. Ale modelka tedy si to nemysli.

Mezitím je Xueli obyčejná mladá dívka. Miluje horolezectví a miluje vzdělávací videa na Youtube.

Jediný způsob, jak albinismus ovlivňuje život modelu, je její fotofobie. Vzhledem k příliš světlé duhovce jsou reflektory pro Xueli nesnesitelné, takže na fotografiích ji lze nejčastěji vidět se zavřenýma očima.

Dalším vedlejším účinkem je velmi špatný zrak, ale to téměř nevadí dívce v každodenním životě. Ona netvrdí, že nic není nemožného, nakonec ona měla jen štěstí. Ale Xueli říká: „Nebojte se nemožného. Jen to zkuste. Jen začněte.“

PSALI JSME: KRÁSNÁ VÉVODKYNĚ KATE SE OBJEVILA NA OBÁLCE ČASOPISU: MĚLA NA SOBĚ NÁUŠNICE KRÁLOVNY

PŘIPOMÍNÁME: BABYBOX ZACHRÁNIL DALŠÍ DÍTĚ: ZDRAVOTNÍCI NAŠLI HOLČIČKU, KTERÉ JE JEN ZHRUBA TÝDEN A JAK JI POJMENOVALI

Share