Hodna dívka si všimla venku malé kotě, které se rozhodla zachránit: Za nějakou dobu kotě novou paní velmi překvapilo a změnilo barvu

Kotě jménem Bruce to nemělo lehké hned od svého narození. Není jasné, jak se kotě ocitlo na ulici a co se stalo s jeho matkou. Na ulici v dešti kotě našla hodna dívka jménem Kat.

Bruse / Zdroj: YouTube

Dívka si nejprve myslela, že je to malá krysa, ale když se podívala pozorněji, uviděla, že je to kotě. Kat nedokázala projít kolem a vzala novorozené kotě k sobě. První okamžiky života kotěte byly velmi složité. Ale Kat dělala vše aby kotě přežilo a bylo šťastné.

Bruse / Zdroj: pandda.me

Byla pořád vedle kotěte, krmila ho ze stříkačky a úplně mu nahradila skutečnou matku. Díky její péči a pozornosti kotě rychle rostlo a proměňovalo se v nádherného kocourka. Pak se ale stalo nečekané…

Bruse / Zdroj: pandda.me

Když kotě vyrostlo, začaly se na jeho srsti objevovat tmavé skvrny. Nejdřív na tlapkách, pak i jinde na těle. Bylo to velmi zvláštní.

Bruse / Zdroj: pandda.me

I veterinář, který zvíře vyšetřil, byl takovou změnu velmi překvapený. V průběhu času, Bruce z šedého kotěte se proměnil na černého kocoura.

Podle vědců se to může někdy stát, pokud kočka během těhotenství zažívá velký stres nebo podstupuje léčbu určitými léky.

Bruse / Zdroj: pandda.me

Co přesně se stalo Brucově matce, není známo. Hlavně, že ho včas našla Kat a zachránila mu život. Nyní je to plnohodnotné, zdravé, krásné zvíře, které přináší radost mnoha lidem.

Koneckonců, Bruce má svou vlastní stránku na sociální síti, kterou jeho paní vede od jeho raného dětství a kocour tam má již mnoho fanoušků.

Bruse / Zdroj: pandda.me

PSALI JSME: NA STŘEŠE STODOLY MUŽ NAŠEL MALÉ SLEPÉ KOTĚ A ROZHODL SE MU POMOCI: JAK NYNÍ VYPADÁ

PŘIPOMÍNÁME: MALÉ KOTĚ SEDĚLO V DEŠTI A TIŠE PLAKALO: JE TO ZÁZRAK, ŽE SI HO VŠIMLA DÍVKA, KTERÁ ŠLA KOLEM

Share