Herec z Ordinace a herečka ze Slunečné už netají svůj vztah: „Zkoušeli jsme to, až jsme to přezkoušeli“

Herečka ze seriálu Slunečná a herec ze seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 tvoří už dva měsíce pár, ale celou tu dobu o tom nemluvili. Jde o Báru Jánovou a Ladislava Ondřeje. Píše o tom portál Super.cz.

Herci řekli pro Super.cz, že jsou už dva měsíce spolu. Podle nich to bylo překvapivé, protože mají opravdu mnoho společných známých, nicméně v minulosti se nikdy osobně nesetkali.

Ladislav Ondřej a Bára Jánová / Zdroj: Super.cz

I když probíhalo natáčení seriálu Ordinace vrůžové zahradě, ani tam se nesetkali. Proto se poprvé viděli už při společném natáčení, kdy hráli manželský pár.

„Zkoušeli jsme to, až jsme to přezkoušeli,“ vtipkovali Ladislav Ondřej a Bára Jánová.

Bára Jánová / Zdroj: youtube.com

Podle nich pro ně například nebyl problém, že Bára je o rok starší než Ladislav. Herečka dodala, že její známí se také ptali na věk jejího přítele.

Podle jejích slov bude pravděpodobně vždy tou dívkou, která chodí s mladšími kluky. Například její poslední přítel byl o 8 let mladší než ona.

Ladislav Ondřej / Zdroj: youtube.com

Už plánují společný divadelní projekt a chtějí spolu jet na dovolenou. Zatím uvažují, že nepojedou někam daleko, ale v budoucnu by Ladislav rád letěl se svou přítelkyní na Bali. Navíc podniká v Indonésii.

PSALI JSME: ORNELLA KOKTOVÁ PŘEKVAPILA FANOUŠKY: TROJNÁSOBNÁ MAMINKA ZVEŘEJNILA NOVÉ SNÍMKY S DCERKOU

PŘIPOMÍNÁME: „ŠEL JSEM STUDOVAT ZAHRANIČNÍ OBCHOD, ABYCH MOHL VYPADNOUT Z KOMUNISMU“: BABIŠ PROZRADIL, PROČ ZA BÝVALÉHO REŽIMU ZVOLIL OBOR ZAHRANIČNÍ OBCHOD

Share