Herci seriálu Slunečná jezdí po Česku a setkávají se se svými fanoušky: Eva Decastelo prozradila, že hodlají navštívit poslední dvě města

Slavné hvězdy se chtějí bavit s fanoušky. Herci ze seriálu Slunečná navštíví Náchod a pak pojedou do Brna svým Slunečním autobusem. Řekla o tom více herečka, modelka a moderátorka Eva Dacastelo v pořadu Nový den na CNN Prima News.

Sluneční autobus už jezdil po celé zemi a nyní navštíví dvě poslední zastávky, a to Náchod a Brno. Fanoušci populárního seriálu budou mít možnost se s herci tohoto seriálu osobně setkat.

Eva Dacastelo / Zdroj: youtube.com

Podle Evy Decastelo neodjíždějí, dokud ještě zůstávají fanoušci, kteří se s nimi chtějí vyfotit nebo získat autogramy. Herci samozřejmě popovídají se svými fanoušky.

Autobus do Náchoda přijede v pátek, akce začne ve 14 hodin. V neděli se hvězdy seriálu chystají už do Brna.

Eva Dacastelo / Zdroj: youtube.com

Eva Decastelo prozradila, že v Náchodě bude s herci Barbarou Jánovou, Lukášem Langmajerem a Reginou Řandovou. Pro všechny tam bude zpívat Petr Kotvald.

Do Brna přijedou herci jako Karel Zima, Lukáš Langmajer, Kristýna Kociánová a Denisa Nesvačilová.

Eva Dacastelo / Zdroj: youtube.com

„Mohu prozradit i překvapení, dorazí i malá Babu – Adélka Dobešová, která bude také zpívat,“ uvedla Eva Dacastelo. Adéla ztvárnila roli dcery Sylvy Popelkové.

Eva Decastelo tam bude nejen jako herečka, ale také tam bude v roli moderátorky těchto akcí. Pro ni přináší radost, protože je tam vidět intenzivní propojení mezi herci a fanoušky.

Eva Dacastelo / Zdroj: youtube.com

Podle ní je to krásný příběh, proto je pro lidi zajímavé to sledovat. Naznačila také, že vše asi dopadne dobře.

PSALI JSME: TEREZA KOSTKOVÁ UPŘÍMNĚ PROMLUVILA O SVÉM KOLEGOVI MARKU EBENOVI: JAK VNÍMÁ SLAVNÉHO MODERÁTORA

PŘIPOMÍNÁME: “PŘIBLIŽNĚ MĚSÍC JSME SE NEVIDĚLI”: SÁMER ISSA PROMLUVIL O KRIZI VE VZTAHU S MLADŠÍ PARTNERKOU

Share