Helena Vondráčková prozradila svůj recept na krásu: má svůj ranní rituál

Zpěvačka Helena Vondráčková vypadá skvěle a mnoho žen starší generace by jí mohlo závidět. Nedávno řekla, co dělá, aby měla krásnou a zdravou pleť. Navíc prozradila, jak se jí daří udržovat tak štíhlou postavu. Řekla to v rozhovoru pro magazín Sedmička.

Zpěvačka uvedla, že se snaží vypadat dobře, protože je to důležité i vzhledem k povolání. Podle ní ji už v dětství její matka učila, že se musí starat o svou pleť.

Helena Vondráčková / Zdroj: youtube.com

V šedesátých letech začala hrát v divadle, před každým představením se musela nalíčit. Tehdy si často vzpomínala na její radu, a to, že před spaním by musela vyčistit pleť. Tuto radu si pamatuje dobře, dodržuje ji.

Čas od času také navštěvuje kosmetické salony. Vysvětlila, že kvůli práci často používá pudry a make-up, proto je důležité správně vyčistit pleť. Důležité je podle ní i hydratování a používání správné kosmetiky.

Helena Vondráčková / Zdroj: youtube.com

Co se týče oblečení, spolupracovala dříve s mnoha návrháři. V poslední době je její hlavní poradkyní Tatiana Kovaříková.

Zpěvačka také řekla, že když má čas, tak ráno trénuje, je to její ranní rituál. „Většinou provádím spinální cviky, ale také cviky z jógy na pružnost páteře,“ řekla pro Sedmičku Helena Vondráčková.

Helena Vondráčková / Zdroj: youtube.com

Snaží se udržovat své tělo v kondici. Proto také v létě plave nebo hraje tenis a v zimě běžkuje nebo venčí psa.

PSALI JSME: ČEKÁ DALŠÍ MIMINKO: 63LETÝ ALEC BALDWIN SE STANE OSMINÁSOBNÝM OTCEM

PŘIPOMÍNÁME: BRUCE WILLIS UKONČIL SVOU DLOUHOLETOU HERECKOU KARIÉRU: TRPÍ VÁŽNOU NEMOCÍ

Share