Helena Vondráčková navštívila módní přehlídku: Zpěvačka prozradila, jak si udržuje postavu

Legendární zpěvačce Heleně Vondráčkové je 74 let, ale pro ni je věk jen číslo. Vypadá skvěle a závidět by jí mohlo mnoho žen jejího věku a dokonce i mladší ženy. Zpěvačka prozradila, jak si udržuje postavu. Píše o tom portál ŽivotvČesku.cz.

Zpěvačka má štíhlou postavu a vždy vypadá skvěle. Samozřejmě se stará o svůj vzhled a pro Život v Česku prozradila, co přesně dělá.

Helena Vondráčková / Zdroj: youtube.com

„Pravdou zůstává, že se o sebe starám, vždycky jsem cvičila a měla vztah ke sportu. Hodně chodím na čerstvý vzduch na procházky,“ řekla pro Život v Česku Helena Vondráčková.

Uvedla, že kromě toho chodí po schodech, i když mnoho lidí v jejím věku už to nechce nebo nemůže dělat. Snaží se být aktivní a hodně se pohybovat.

Helena Vondráčková / Zdroj: youtube.com

Také chodí na tělové masáže a fyzioterapeut jí pomáhá, pokud má unavené svaly, nebo když ji bolí páteř.

Kromě toho navštěvuje kosmetický salon. Téměř celý život se stará o svou pleť a dbá na pečlivé odlíčení pleti. Právě díky tomu, že se o sebe stará, teď vypadá skvěle.

Helena Vondráčková / Zdroj: Profimedia

Helena Vondráčková nedávno přišla na módní přehlídku slavné návrhářky. Měla na sobě červené šaty s modrými květy a také černý pás.

S manželem Martinem Michalem hodlají strávit léto na hausbótu, stejně jako v posledních letech. Dá se říct, že to bude aktivní odpočinek v přírodě.

PSALI JSME: TAŤÁNA KUCHAŘOVÁ PROMLUVILA O PSYCHICKÝCH PROBLÉMECH: NEBYLA SCHOPNÁ VŮBEC NIC DĚLAT

PŘIPOMÍNÁME: MICHAEL KOCÁB SE OBJEVIL NA VEŘEJNOSTI SE SVÝM SYNEM: JAK VYPADÁ MICHAEL KOCÁB MLADŠÍ

Share