Heidi Janků se ukázala v průhledných šatech: Ve 59 letech vypadá dokonale

Heidi Janků nedávno zpívala na jednom vystoupení a upoutala na sebe pozornost. Důvodem byly průhledné krajkové šaty, které zpěvačka měla na sobě. Vypadala rozhodně nádherně. Píše o tom server Super.cz.

Heidi Janků / Zdroj: youtube.com

Za pár měsíců zpěvačka oslaví jubileum, bude jí 60 let. Má skvělou postavu, ale teď je pro ni udržet figuru těžší než dříve.

Vysvětlila, že nyní jí všechno, ale změnila porce, snaží se jíst střídmě. Někteří lidé večeří do 18 hodiny, ale pro ni to není důležité, může jíst i pozdě večer.

Heidi Janků / Zdroj: youtube.com

„Ale tělo se mění, ty změny vidím každé ráno, i spalování je pomalejší,“ řekla pro Super.cz Heidi Janků.

Loni zpěvačka shodila 4 kilogramy, nyní si udržuje váhu a tak váží 55 kilogramů. Je to její nejmenší váha za poslední desetiletí.

Heidi Janků / Zdroj: Herminapress, Super.cz

Heidi Janků vysvětlila, že už nechce hubnout, protože to bude mít i negativní dopady na její vzhled. Řekla, že by jí vystoupily kruhy pod očima a propadly by jí tváře. Nechce vypadat ztrhaně.

PSALI JSME: HANYCHOVÁ A SOUKUP TVOŘÍ PÁR JIŽ NĚKOLIK TÝDNŮ: KDO O JEJICH VZTAHU VĚDĚL OD ZAČÁTKU A U KOHO SI AGÁTA NECHALA PORADIT

PŘIPOMÍNÁME: „JSEM NA TEBE STRAŠNĚ HRDÁ, LÁSKO“: MONIKA BABIŠOVÁ SE POCHLUBILA STUDIJNÍMI ÚSPĚCHY SVÉHO SYNA A ZVEŘEJNILA FOTKU ŠKOLNÍCH OSLAV

Share