Hana Zagorová je v nemocnici: Štefan Margita prozradil, jak se zpěvačka cítí a jak plánují oslavit 30. výročí svatby

Hana Zagorová je už asi týden v nemocnici. Její stav po kolapsu se mírně zlepšil. Její manžel, zpěvák Štefan Margita ji pravidelně navštěvoval, podle něj už má zpěvačka dobrou náladu. Píše o tom server Blesk.cz.

Hana Zagorová potřebuje lékařskou péči, kterou jí poskytuje Ústav hematologie a krevní transfuze. Každý den ji několikrát navštěvoval její manžel.

Hana Zagorová / Zdroj: youtube.com

Podle něj se zpěvačka už cítí lépe. „Hanka měla dobrou náladu,“ řekl pro Aha! Štefan Margita. Dodal, že vypadala dobře a že viděl jiskru v oku.

Manžel zrušil všechny své pracovní povinnosti, protože chápal, že manželka potřebuje jeho pomoc a podporu.

Štefan Margita / Zdroj: youtube.com

Hana má nemoc krve, ale komplikace nastaly poté, co prodělala covid. Proto potřebuje transfuzi krve. V sobotu omdlela, poté byla hospitalizována.

Přál by si, aby se to neopakovalo a doufá v to. Navíc by byl rád, kdyby zpěvačka v pondělí 6. června už byla doma. Manželé by rádi oslavili 30. výročí svatby.

Štefan Margita / Zdroj: youtube.com

„Když mi ji ale domů nepustí, tak se nedá nic dělat. 30 růží jí přinesu do nemocnice a oslavíme to v rámci možností,“ uvedl Štefan Margita.

PSALI JSME: METEOROLOGOVÉ VARUJÍ PŘED SILNÝMI BOUŘKAMI: OČEKÁVÁ SE PŘÍVALOVÝ DÉŠŤ, KROUPY A SILNÝ VÍTR

PŘIPOMÍNÁME: SIMONA STAŠOVÁ ZARAZILA SVÉ FANOUŠKY A OZNÁMILA O KONCI FILMOVÉ KARIÉRY: PROČ SE TAK ROZHODLA A CO TEĎ BUDE DĚLAT

Share