Hana Mašlíková odletěla na společnou dovolenou se svým exmanželem Andrém Reindersem: Fanoušci ale nemopohou pochopit, jestli jsou znovu české hvězdy šoubyznysu spolu

Fanoušci bývalého páru Hany Mašlíkové a André Reinderse jsou znovu zmatení. Před rokem moderátorka prozradila, že jejich vztah skončil, ale od toho prohlášení pár byl většinu času spolu.

Hana Mašlíková se svým synem a exmanželem/Zdroj: instagram.com

Portálu Super Hana prozradila, že se svým exmanželem a jejich společném synem odjeli na společnou dovolenou do Řecka. Pár vypadá tam velmi spokojeně a dokonce na svých sociálních sítích se chlubí videí a fotkami, na kterých vypadají jako šťastný manželský pár.

Hana ale zmíněnému portálu prozradila, že odjeli na dovolenou kvůli svému synovi. Oba rodiče by chtěli vidět, jak poprvé jejích potomek poletí letadlem, a také jak poprvé bude plavat v moři.

Hana Mašlíková se svým synem a exmanželem/Zdroj: instagram.com

Podle fanoušků ale, ve videích je vidět, že bývalý pár na dovolené má stejný pokoj a stejné lůžko, kvůli čemuž příznivci začali spekulovat o tom, že pár je znovu spolu, a je velice šťastný. Společně pili i víno, a vůbec na videích nevypadají jako rozvedený pár.

André Reinders se svým synem/Zdroj: instagram.com

PSALI JSME: PETR VOJNAR A LUCIE VONDRÁČKOVÁ RANDÍ UŽ DVA MĚSÍCE: TENTOKRÁT MODERÁTOR PROZRADIL VÍCE PODROBNOSTI O JEJICH VZTAHU

PŘIPOMINAME: MARIANA NOVOTNÁ PORODILA KRÁSNOU DCERKU: JAKÉ NEOBVYKLE JMÉNO DOSTAL PRVNÍ POTOMEK ZNÁMÉ MODERÁTORKY

Share