Gabriela Soukalová a její přítel Miloš ukázali bydlení po rekonstrukci: „Vše se stihlo za tři měsíce, ale musím říct, že to byl opravdu frmol“

Bývalá biatlonistka a moderátorka Gabriela Soukalová brzy porodí svého prvního potomka. Chtěla ale, aby do té doby měla se svým partnerem Milošem Kadeřábkem společné bydlení. Její přítel se proto pustil do rekonstrukce, tam makal někdy až do půlnoci. Řekl o tom více pro ŽivotvČesku.cz.

Rekonstrukce jejich společného bydlení je už téměř hotová, zůstaly jen malé detaily. Partner slavné sportovkyně řekl, že vidí ještě spoustu detailů, které je třeba dokončit, ale vysvětlil, že sám je puntičkář, takže to říká.

Gabriela Soukalová / Zdroj: youtube.com

Podle něj by si možná řada lidí už řekla, že je konec, ale on to tak nemůže a chce dokončit opravdu úplně všechno. Určitě chce, aby v jejich domě bylo všechno perfektní.

Přiznal však, že když rekonstrukce teprve začala, nenapadlo ho, že bude tak rozsáhlá. Nějakou dobu přemýšlel, že možná to bude příliš mnoho práce pro něj.

Tak například vzpomíná na okamžik, kdy stál uprostřed zcela rozkopaného bytu. Původně si myslel, že zpočátku trochu zvětší koupelnu a úložné prostory.

Ale pak si uvědomil, že to musí dělat z gruntu. Podle svých slov se tehdy dokonce trochu lekl, co bude muset udělat. Ale teď už o tom může mluvit klidně.

„Vstával jsem v 6 ráno, pracoval od 7 hodin a zažil jsem i dny, kdy jsem makal do půlnoci. Vše se stihlo za tři měsíce, ale musím říct, že to byl opravdu frmol,“ uvedl Miloš Kadeřábek pro Život v Česku.

Sportovkyně a podnikatel jsou ale velmi rádi, že se jim to podařilo, že nyní jejich byt vypadá tak, jak si představovali.

Gabriela Soukalová / Zdroj: youtube.com

Dodal, že jeho partnerka má také uměleckého ducha, a tak společně nyní věnují pozornost detailům. Podle něj mají oba rádi industriální styl.

Například se mu líbí traverza na stropě a to, že se jim podařilo dobře s tapetami, protože to nikdy předtím nedělal. Miloš neřekl, kolik stála rekonstrukce, teprve se chystá spočítat všechny náklady na to.

PSALI JSME: ORNELLA KOKTOVÁ UKÁZALA, JAK TRÁVÍ DOVOLENOU U MOŘE SE TŘEMI DĚTMI: SYN QUENTIN JI SILNĚ VYLEKAL A MÁLEM SE Z TOHO NEZHROUTILA

PŘIPOMÍNÁME: HEREC DAVID GRÁNSKÝ SE ROZHODL ZMĚNIT IMAGE: ZMĚNIL ÚČES, OBARVIL SI VLASY NA BLOND A TAKÉ SI NECHAL NARŮST VOUSY

Share