Gabriela Partyšová už nebude moderovat Snídaně s Novou: moderátorka prozradila, kde bude pracovat dál

Pořad Snídaně s Novou Na TV Nova už nebude moderovat Gabriela Partyšová a její partner Aleš Lehký. Moderátorka ale spolupráci s televizí nekončí, prozradila, kde přesně bude dále pracovat. Píše o tom server Super.cz.

Moderátorka uvedla, že se jí bude stýskat po tématech, o kterých se v tomto pořadu diskutovalo. Ale také řekla, po čem se jí vůbec stýskat nebude.

Gabriela Partyšová / Zdroj: youtube.com

Gabriela Partyšová měla na mysli budík, který zvonil ve 3:45. Tak se sedm let budila a ani po tak dlouhé době není zvyklá vstávat tak brzy.

Bude ale i nadále spolupracovat s TV Nova, konkrétně bude pracovat v pořadu Život ve hvězdách. Kdysi v minulosti už měla podobný formát, jde o pořad Prásk!

Gabriela Partyšová / Zdroj: youtube.com

Podle jejích slov pro ni Prásk! byl velkou televizní školou. Tam pracovala jako redaktorka a později se stala jeho moderátorkou.

V roli moderátorky v tom pořadu se cítila dobře. Vysvětluje to tím, že měla a má dobré vztahy se všemi lidmi ze své branže a že jí věří.

Gabriela Partyšová / Zdroj: youtube.com

Podle ní ty pořady, ve kterých pracovala, těmto lidem spíše pomáhaly, než by jim ubližovaly.

Nové díly její nového pořadu byly natočeny v novém studiu. „Viděla jsem první hotové záběry a myslím si, že diváci se mají na co těšit,“ řekla Gabriela Partyšová.

PSALI JSME: ZPĚVÁK DANIEL LANDA ZNOVU PROTESTUJE: S JAKOU NOVOU INICIATIVOU PŘIŠEL A CO POŽADUJÍ

PŘIPOMÍNÁME: BERENIKA KOHOUTOVÁ SE TAJNĚ VDALA: DŘÍVE SVATBU SE BÁLA PLÁNOVAT KVŮLI PANDEMII

Share