František Nedvěd skončil znovu v nemocnici: jeho syn prozradil, že se mu vrátila zákeřná nemoc

Známý zpěvák a kytarista František Nedvěd opět skončil v nemocnici. Jeho syn uvedl, že příčinou byla rakovina plic, která se vrátila k jeho otci. Informuje o tom CNN Prima News.

Posledních několik let zpěvák bojoval proti této zákeřné nemoci. Nyní se mu opět vrátila rakovina plic. Zpěvákův syn ho tak v neděli převezl do nemocnice. Řekl to pro portál ŽivotvČesku.cz.

František Nedvěd / Zdroj: youtube.com

Podle něj ještě v pátek hráli s otcem v Olomouci a v sobotu ráno se ještě cítil dobře. Už večer se jeho stav začal zhoršovat, byl velmi unavený.

František Nedvěd tvrdil, že je to důsledek koncertu a že je po něm unavený. V neděli však téměř celou dobu spal, a tak se jeho syn rozhodl, že ho odveze do nemocnice. Řekl, že jeho otec byl dehydratovaný.

František Nedvěd / Zdroj: youtube.com

Zdravotní stav Františka Nedvěda je zatím velmi kolísavý. Teď je těžké říct, kdy se zpěvák bude moci vrátit domů, až mu to lékaři dovolí.

V říjnu 2020 se začal léčit na rakovinu plic a v posledních měsících to vypadalo, že tento boj vyhrál. To ale zřejmě ještě neskončilo.

František Nedvěd / Zdroj: youtube.com

„Táta měl rakovinu plic a v těle menší nádor, který blokoval prokrvení hlasivek. Proto nemluvil. Toho se zbavil díky ozařování,“ řekl Vojta Nedvěd pro Život v Česku.

Nyní se mu rakovina plic vrátila, rakovina napadla obal plic. Ale Vojta Nedvěd doufá a věří, že jeho otec může znovu vyhrát tento boj a že vše skončí dobře.

František Nedvěd / Zdroj: youtube.com

Františku Nedvědovi je už 73 let a minulý měsíc oslavil se svou manželkou zlatou svatbu. Na tuto oslavu přišel i jeho bratr Jan. Asi to byl dobrý důvod, aby se bratři pokusili trochu zlepšit svůj vztah.

PSALI JSME: PŘÍRODNÍ KOLAPS V ČR POKRAČUJE: PROČ HASIČI MUSELI V NOCI ZASAHOVAT V LIBERECKÉM KRAJI

PŘIPOMÍNÁME: COVID DISIDENTI SPÁLILI NA PROTESTECH OBROVSKÝ QR KÓD

Share