František Nedvěd přiznal, že po léčbě rakoviny se dozvěděl o další nemocí: stalo se mu to před očkováním proti covid-19

František Nedvěd uvedl, že se po absolvovaném ozařování a chemoterapii mu vrátil hlas. Nyní ale dle svých slov onemocněl koronavirem, kvůli kterému se jeho stav zhoršil. Ztratil chuť, nemá náladu a cítí se špatně. Píše o tom web zivotvcesku.cz.

František Nedvěd / Zdroj: youtube.com

Minulý rok hudebník ztratil hlas a uvedl, že zdravotní potíže způsobila rakovina. Nedvěd proto podstoupil ozařování a kurz chemoterapie. Už to vypadalo, že vše je v pořádku, ale následně se muzikant nakazil koronavirovou infekcí.

František Nedvěd / Zdroj: youtube.com

„Lékaři zjistili, že mám covid-19, když jsem měl jít na plánované očkování,“ prohlásila legenda českého folku s tím, že se vše odehrálo najednou.

Hudebník říká, že se mu motá hlava. Ráno se sice cítí dobře, ale zbytek dne je špatný. Doufá ale, že brzy bude v pořádku.

František Nedvěd / Zdroj: youtube.com

Nedvěd chce, aby po dlouhých třech letech ho přestaly trápit zdravotní potíže, protože léčba trvá už moc dlouho. Muzikant se těší na svá vystoupení a věří, že se svými příznivci potká co nejrychleji.

PSALI JSME: “MÍŠA SPÍŠ PŮJDE TOUTO CESTOU“: HEREČKA EVA DECASTELO UKÁZALA SVÉHO SYNA A PROZRADILA PROČ NECHCE KRÁČET V JEJÍ ŠLÉPĚJÍCH

PŘIPOMÍNÁME: “DÁREK ZA MOJI HUDBU”: JAK FANOUŠCI PŘEKVAPILI ZNÁMOU ZPĚVAČKU DARU ROLINS

Share