František Nedvěd hodlá dál bojovat proti své nemoci: výsledky chemoterapie byly pozitivní, takže hudebník je rád

To trvá už čtyři měsíce. František Nedvěd celou dobu bojuje s rakovinou plic a konečně má alespoň nějaké výsledky, které mu umožnily úsměv. Brzy ho čeká období ozařování. Informoval o tom portál Blesk.

František Nedvěd neztrácel naději, že se situace alespoň trochu zlepší. Nehodlal se před touto nemocí vzdát a rozhodl se bojovat o svůj život a zdraví.

František Nedvěd / Zdroj: youtube.com

Nyní už má první pozitivní výsledky své léčby. Zpěvák a kytarista řekl Blesku, že mu probíhá léčba radioterapií a že už je to teď o něco lepší.

Bylo vidět, že už se cítí lépe a že už měl dobrou náladu. Prozradil, že ho brzy čekají dva až tři týdny ozařování. Ale chemoterapie pro něj byla rozhodně nepříjemná.

František Nedvěd / Zdroj: youtube.com

Po chemoterapii se cítil špatně, ale naštěstí je mu opět dobře. Teď se mu dokonce vrátila chuť k jídlu, asi k tomu přispěly dobré zprávy. Cestou domů si koupil přes okénko v restauraci smažené kuře.

František Nedvěd / Zdroj: youtube.com

Stav jeho plic byl pravděpodobně silně ovlivněn kouřením. Kouřil celý život, ještě od svého mládí. A nikdy se za tento svůj zlozvyk nestyděl.

„Kouřím rád a statečně, protože tím zvyšuji národní důchod,“ říkal dříve František Nedvěd. Byl vášnivý kuřák a mohl vykouřit až 40 cigaret denně.

František Nedvěd / Zdroj: youtube.com

Loni prodělal operaci srdce, naštěstí vše dopadlo dobře. Poté vyměnil cigarety za elektronické cigarety. Ale pravděpodobně význam měly všechny ty roky za jeho života, když kouřil.

PSALI JSME: RADNÍ PRO ZDRAVOTNICTVÍ STŘEDOČESKÉHO KRAJE PAVEL PAVLÍK O VOLNÝCH INTENZIVNÍCH LŮŽKÁCH: „JSME NA HRANICI VYTÍŽENÍ“

PŘIPOMÍNÁME: V POUZDROVÝCH ŠATECH A NA VYSOKÝCH PODPATCÍCH: JILL BIDENOVÁ PŘIŠLA CELÁ V ČERNÉM NA ROZLUČKOVÝ OBŘAD

Share