Fotografie toulavého kocoura s naštvaným obličejem obletěla celý svět: Stal se šťastnější když si ho nová majitelka odnesla domů

V útulku v americkém městě Akron v Ohiu se objevila neobvyklá kočka. Musíme přiznat, že uživatelé internetu už nejsou překvapeni rozzlobenými kočičími tvářemi, které jsou tak přirozeně, ale tento kocour je přísnost sama. Podívejte se na ten nevrlý vzhled!

 

Obličej kocoura / Zdroj: youtube.com

 

Byla to však nevraživost, která pomohla kočce, která celý život žebrala o jídlo na ulici, najít svůj domov a milující majitelku. Když byly její fotografie zveřejněny v malé skupině na Facebooku, kočka se stala senzací internetu.

Váš obličej, když jste strávili celý život na ulici a nyní sedíte v útulku

 

Obličej kocoura / Zdroj: instagram.com

 

Ve skutečnosti má kočka jménem Giggles právě takový výraz obličeje. Nereflektuje však jeho skutečné emoce, které nejsou o nic nepřátelštější nebo nespokojenější než emoce jakékoli jiné kočky.

Mimochodem, Giggles se do češtiny překládá jako „chichot“, jak mu zaměstnanci říkali, protože svým přísným pohledem pobavil personál i návštěvníky.

Kocour jménem chichot se tedy stal velmi populárním díky svému výrazu – mnoho lidí si ho proto chtělo vzít k sobě

 

Obličej kocoura / Zdroj: instagram.com

 

Zde je to, co bylo napsáno v příspěvku a co lidi tak zaujalo:

„Giggles není naštvaný, to je jeho neustálý výraz obličeje, ve skutečnosti byl velmi šťastný, když byly tyto fotografie pořízeny. „Chichot“ se chvíli potuloval po ulicích, než ho dobrý Samaritán zvedl a přivedl k nám. Po takovém stylu života měl kocour hodně klíšťat a ránu na krku.“

Obecně byla kočka zpočátku velmi přátelská a zdvořilá na rozdíl od její výrazu obličeje. Proto snadno nechal cizince, aby ho vzal do útulku.

Zaměstnanci útulku pečlivě prostudovali všechny uchazeče a dali kočku do těch nejlepších rukou

 

Kocour / Zdroj: instagram.com

 

Noví majitelé pro kočku okamžitě zahájili vlastní Instagram profil, kde se můžete ujistit, že je Giggles šťastný. I přes jeho přísný pohled prorazí vrčící nálada.

Jak se tváři kocour, když je v novém domově, dobře živeny, má spoustu hraček a milující majitelku

 

Obličej kocoura / Zdroj: instagram.com

 

Póza říká, že život je dobrý, a tlama říká, že Giggles vás všechny nenávidí!

 

Obličej kocoura / Zdroj: instagram.com

 

Ale teď víme, že tato kočka je miláček!

Popularita Gigglesa byla tak vysoká, že zaměstnanci útulku požádali nového majitele kočky, aby někdy nahrál memy z jeho fotografie do jejich skupiny na Facebooku. Chtějí tedy více upozornit na další toulavé kočky, které nyní žijí v útulku.

Nyní je Giggles tváří útulku Ohio Riggi Rescue

 

Meme / Zdroj: instagram.com

 

Samotný Giggles tak dostal nový život se vším, co šťastná kočka potřebuje, a začal pomáhat ostatním. To je dobrá kočička!

První noc v novém domově!

 

Kocour / Zdroj: instagram.com

 

* žádné rozzlobené vrčící zvuky *

 

Obličej kocoura / Zdroj: youtube.com

 

PSALI JSME: NA NEOBYVATELNÉM OSTROVĚ UPROSTŘED MOŘE NAŠLI TOULAVÉHO PSA. BYLO TĚŽKÉ UVĚŘIT, ŽE SE PES UZDRAVÍ, ALE NYNÍ JE K NEPOZNÁNÍ

PŘIPOMÍNÁME: ŽENA SI VZALA K SOBĚ KOTĚ: A O NĚKOLIK MĚSÍCŮ POZDĚJI ZJISTILA, ŽE JDE O DIVOKÉHO JAGUARUNDI

 

Share