Feri opustil Českou republiku: kam se vydal exposlanec během vyšetřování

Poté, co se Dominik Feri vzdal poslaneckého mandátu a prohlásil, že se nezúčastní podzimních voleb do Sněmovny vyrazil do zahraničí. Destinací, kam odletěl, by měla být Itálie. Důvodem kauzy je obvinění politika z toho, že údajně nutil ženy k pohlavnímu styku. V policii potvrdili, že se případem zabývá žena. Informuje o tom web zivotvcesku.cz.

Nyní vyšetřovatelé vyzvali ostatní ženy, aby se k případu přihlásily, pokud i k nim Feri zákon porušil. Poslanec musel z politiky odstoupit, když se objevily informace o sexuálním obtěžování z jeho strany.

Dominik Feri / Zdroj: youtube.com

V policii zatím neuvádějí, kolik žen se již přihlásilo. Případem se ale zabývá kriminalistka a je to údajně náhoda.

„Poškozeným se lépe bude hovořit s ženou,“ řekl mluvčí policie Jan Daněk.

Před nedávnem Feri ukázal, jak se změnil jeho vzhled a předvedl nový účes. Teď má krátké vlasy a je k nepoznání bez legendárního afra. Exposlanec přiznal, že v tom není nic symbolického a je to pouze účes na léto.

Dominik Feri / Zdroj: youtube.com

Kromě toho se objevily informace, že Feri odletěl do zahraničí. Naznačuje to fotka politika na instagramu. Navíc se v médiích uvádí, že bývalý poslanec měl odletět do Itálie.

Dominik Feri obvinění odmítá a říká, že se tato nařčení týkají nejen jeho a také okolí. Bránit se dle svých slov bude u soudu.

PSALI JSME: PRYMULA ŘEKL, JAKÉ RIZIKO HROZÍ BĚHEM SEZÓNY DOVOLENÝCH: EPIDEMIOLOG ZDŮRAZNIL, ŽE OČKOVÁNÍ NECHRÁNÍ NA STO PROCENT

PŘIPOMÍNÁME: TOMÁŠ DRAHOŇOVSKÝ OPOUŠTÍ ČESKOU TELEVIZI: MODERÁTOR JIŽ PROZRADIL, KAM ZAMÍŘÍ DÁL

Share