Fenu nechali v opuštěném bytě bez jídla a vody: Neměla by být naživu, ale osud se rozhodl jinak

Před více než rokem v opuštěném bytě v americkém Phoenixu lide našli fenu na pokraji života a smrti. Bez jídla a vody pomalu umírala. Hmotnost feny pitbula sotva dosáhovala 11 kilogramů, ačkoli pro zdravou fenu tohoto plemene je norma od 17 kg.

Daenerys / Zdroj: life.ru

Navenek štěně připomínalo kostru pokrytou kůží. Zvíře bylo třeba naléhavě zachraňovat a tohoto úkolu se ujala majitelka útulku Tara.

Když byla fena převezena do útulku, dostala nové jméno. Od té doby se jmenuje Daenerys. Pod dohledem profesionálů zvíře měsíc po měsíci pokračovalo v získávání potřebných kilogramů. Do podzimu 2020 na krásce téměř nezůstaly stopy minulého života. Vážila už 26 kg a při hraní mohla unavit kohokoliv. Tara pochopila: je třeba hledat pro fenu nový, stalý domov.

Daenerys / Zdroj: life.ru

Přestože se Daenerys zotavila, potřebovala domov se zvláštními podmínkami, bez dalších domácích mazlíčků a malých dětí. Ideální kandidátka se našla v sousedním státě.

„Náš příběh začal, když jsem uviděla video s Daenerys na Facebooku. V té době jsem už několik měsíců hledala domácího mazlíčka, ale nemohla jsme najít. Ale když jsem uviděla tuto krásku, uvědomila jsem si: tady je! Okamžitě jsem podala žádost k adopci. Adoptivní matka Tara mě kontaktovala na emailu, a pak jsme mluvili po telefonu,“ říká Justine.

Daenerys / Zdroj: life.ru

Daenerys žije u Justine od loňského listopadu a od prvních dnů majitelka feny vede účet feny na Instagram rescuedpittie. Nyní profil Daenerys sleduje více než tři tisíce lidi.

PSALI JSME: PES BYL UZAMČEN BĚHEM DVOU MĚSÍCŮ: PŘEŽIL JEN TÍM, ŽE JEDL ZUBNÍ PASTU. PO ZÁCHRANĚ BYL K NEPOZNÁNÍ

PŘIPOMÍNÁME: MAJITEL DAL PSOVI PERLIVOU VODU MÍSTO OBYČEJNÉ A NEOBVYKLÁ REAKCE ZVÍŘETE NABRALA MILIONY ZHLÉDNUTÍ

Share