Eva Burešová promluvila o budoucnu svého syna Nathaniela: „Jsem jeho maminka, bezmezně milující a podporující“

V rozhovoru pro portál extra.cz Eva odpověděla na pár otázek ohledně budoucností syna. Jak Burešová se přiznává, ona nebude bránit synovi, když on se v budoucnu bude chtít stat umělcem.

Eva Burešová / Zdroj: YouTube

Nathaniel si doma rád zpívá, přehrada scénky z oblíbých filmu a celkově má velký talent k uměni, uvedla pyšná maminka pro výše zmíněný portál.

Eva Burešová se svým synem / Zdroj: Instagram

Jak Eva dodala v rozhovoru, herectví není zrovna nejlehčí profese, tam se musí člověk velmi snažit, aby byl úspěšný, právě proto by si moc nepřála, aby syn šel v jejích stopách.

Eva Burešová se svým synem / Zdroj: Instagram

Jsem jeho maminka, bezmezně milující a podporující. Pokud se jednoho dne rozhodne, že bude chtít být herec, tak mu ráda předám své zkušenosti a veškeré rady, když bude chtít.“ podělila se o své pocity všemi oblíbená hvězda Slunečná v rozhovoru pro portál extra.cz.

Eva Burešová / Zdroj: YouTube

Co se týče různé reklamy, tak tady Eva také nespěchá. Ona si je vědoma toho, že jejímu synovi jsou teprve 4 roky, a on zřejmě nebude zcela chápat co se děje, a že bude třeba tváří nějaké značky či reklamy. Burešová si je jista, že je na to ještě dost malý.

Eva Burešová se synem / Zdroj: Instagram

PSALI JSME: HVĚZDNÉ MAMINKY SE CHLUBÍ: ČÍ DĚTI DONESLY DOMŮ ŠKOLNÍ VYSVĚDČENÍ S JEDNIČKY

PŘIPOMÍNÁME: ZORKA HEJDOVÁ PROVOKUJE FANOUŠKY: ZVEŘEJNILA KOJÍCÍ FOTKU

Share