Dvě lišky se zachránily před lovem na cizím dvoře: Teď jsou s pánem nejlepší přátelé

Simonu Meadovi je přes 50 let, sotva chodí a nemůže opustit dům ani na den-ani na hodinu. Jde o lišky — Hannah a Willow, které potřebují neustálou péči, říká starší muž.

Lišky / Zdroj: goodhouse.ru

Celý život před důchodem muž pracoval jako montér a poté se usadil na farmě. Jeho život s jednookým bílo-červeným kocourem přezdívaným Kocour byl docela osamělý a monotónní, ale jednou na dvorku potkal dvě lišky.

Liška a Kocour / Zdroj: goodhouse.ru

Zrzci se u něj nejspíše schovali na dvoře před lovem lišek, který se v těchto končinách často koná. Simon se rozhodl nakrmit hosty a o dva roky později už zajistil oběma ocáskem plnohodnotnou stravu: pět plechovek psích konzerv denně, plus dobroty.

Na krmení lišek muž utrácí spoustu peníze, 150 liber za měsíc. Ale muž si uvědomuje, že lišky jsou divoká zvířata, jsou neustále v pohybu a spálí více kalorií než jakýkoli pes. Nicméně, po nákupu krmiva pro svěřence, mu zbývá jen málo peněz, jen na to nejnutnější.

Hannah a willow okamžitě začali důvěřovat cizinci. Ale postupně se naučili reagovat na piškoty pána a okliky. A nyní se celé dny si ztají na zahradě muže, hrají si s psími hračkami a se Simonem. Jeho kocoura uznávají za autoritu a bezpodmínečně ho poslouchají. Sám Simon je pro lišky něco jako otec, říká muž.

Hannah a Willow nejsou první lišky v Simonově životě. Když byl on ještě malý chlapec, jeho rodiče měli lišku jménem Vivienne. Zůstala s nimi poměrně dlouho a chlapec ji osobně venčil na vodítku.

PSALI JSME: LIŠKA A BULDOK: DÍVKA ZACHRÁNILA LIŠKU A TA SE STALA NEJLEPŠÍM PŘÍTELEM JEJÍHO PSA

PŘIPOMÍNÁME: KAŽDÝ DEN SI LIŠKA ODNÁŠELA BOTY REKREANTŮ: KDYŽ ON JI NÁSLEDOVAL, DOZVĚDĚL SE PROČ

Share