Dvě kamarádky, které spolu pracovaly osm let, zjistili že jsou sourozenci: Jak je to možné

31letá Julia Tinettiová a 32letá Cassandra Madison se seznámily v roce 2013, když začaly pracovat v baru Russian Lady v New Havenu v Connecticutu. Nejprve cizinci často říkali ženám, že jsou si velmi podobné.

Julia poté si všimla tetování u Cassandry v podobě vlajky Dominikánské republiky. Dívky našly další schodu obě se tam narodily, a byly adoptovány. Od té chvíle se dívky začaly kamarádit a dokonce si v žertu začaly říkat sestry.

Cassandra / Zdroj: Facebook

Spekulace o možném příbuzenstvu měli, ale informace v dokumentech se neshodovala. Obsahovaly různá rodná města a různá jména matek. V roce 2021 se Cassandra setkala se svými biologickými rodiči v Dominikánské republice a dozvěděla se od nich pravdu.

Julia / Zdroj: Facebook

Ukázalo se, že v rodině bylo devět dětí a dvou holčiček se rodiče museli vzdát, protože nemohly mít tak velkou rodinu. Test DNA potvrdil příbuznost Cassandry a Julie.

„Jsme sestry! Stejná máma, stejný táta! Byly jsme prostě dvě holky, které spolu pracovaly, a pak jsme se dozvěděly, že jsme sestry,“ napsala Cassandra na svou stránku na sociální síti Facebook.

PSALI JSME: ŽENA ČEKALA DVOJČATA A NARODILY SE NEOBVYKLÉ DÍVKY: JAK NYNÍ VYPADAJÍ OKOUZLUJÍCÍ SESTRY

PŘIPOMÍNÁME: „UŽ MÁME TÉ PLASTICKÉ CHIRURGIE DOST“: SESTRY UTRATILY SPOUSTU PENĚZ, ABY SE STALY JEŠTĚ VÍCE PODOBNÝMI A VZALY SI STEJNÉHO CHLAPA

Share