Dospělá kočka začala objímat plaché kotě a přiměla ho, aby se stal sebevědomým kocourem

Osamělé malé kotě si všimli kolemjdoucí na ulici a odvezli ho do útulku v Los Angeles, kde mu mohli pomoci. Chudák byl ve špatném stavu a vážně nachlazený.

Pomoc plachému kotěti / Zdroj: pandda.online

Poté ho začali ošetřovat veterináři Best Friends Animal Society, kterým se podařilo kotě uzdravit. Drobek dostal jmého Finn. Později se kotětem zabývala dobrovolnice jménem Ali, a z útulku si ho přivezla domů. Dívka předně věděla, s kým musí být drobek seznámený…

Pomoc plachému kotěti / Zdroj: pandda.online

Její kočka Zi vždy pomáhá paní pečovat se o koťata přinesená do domu.

Když Finn dorazil na místo, byl velmi nesmělý. Kotě zůstalo uvnitř klece, ve kterém ho přinesli domu a ani se nechystalo vycházet ven. Zi ale přišla jako první, aby se seznámila z malým. Strčila hlavu do klece, aby pozdravila kotě. Několikrát se otřásly nosem a ostražitý Finn si troufl vyjít ven.

Pomoc plachému kotěti / Zdroj: pandda.online

Pomalu, ale jistě se koťátko začalo adoptovat k novému domu. Přítomnost blízkého kočičího přítele mu skutečně pomohla uvolnit se. Finn se rovnal na Zi a chodil za ní po domě.

Pruhovaná kočka učila malého a pomáhala upevňovat získané dovednosti. Finn sledoval svou kámošku a snažil se kopírovat všechny její činy, jak jen mohl.

Pomoc plachému kotěti / Zdroj: pandda.online

Někdy kotě předstíralo, že pije mateřské mléko – Zi to nevadilo. Pruhovaná kočka probudila v kotci pocit jistoty. Během následujících několika týdnů se Finn naučil důvěře, rozkvetl a stal se dost manuálním.

Pomoc plachému kotěti / Zdroj: pandda.online

Pak bylo jasné – zrzavý kocourek je připraven na další životní etapu. Pár dní před Vánoci se na kotě podívala jedna rodina. Byli okamžitě okouzleni.

Pomoc plachému kotěti / Zdroj: pandda.online

Vystrašené kotě se proměnilo v šťastné a sebevědomé. Finn miluje novou rodinu a nemůže si plně užívat společnosti svých lidí. Zi je na svého chráněnce neuvěřitelně pyšná. Nyní pomáhá dalším adoptovaným koťatům, kteří ještě nemají domov.

PSALI JSME: TOULAVÝ PES DOJAL K SLZÁM VŠECHNY DIVÁKY, KDYŽ ZASÁHL DO PŘEDSTAVENÍ, ABY „ZACHRÁNIL“ HERCE

PŘIPOMÍNÁME: „NECHÁM JEN PŘESPAT,“ POMYSLELA SI ŽENA, KDYŽ SE JÍ PŘES DEN NEPODAŘILO NAJÍT PRO KOTĚ NOVÉ MAJITELE: „PŘENOCOVÁNÍ“ SE ALE VÝRAZNĚ PROTÁHLO

Share