Došlo k ostré výměně názorů mezi Babišem a Horváthem: expremiér označil svého oponenta za „pucfleka“ Gazdíka

Bývalý předseda vlády a šéf hnutí ANO Andrej Babiš navštívil Bystřici pod Hostýnem. Došlo tam ke slovní přestřelce mezi ním a Zbyňkem Horváthem, který z 16. místa kandiduje na starostu za hnutí STAN v obci Spytihněv. Podle něj by obviněný expremiér neměl soudit kauzy hnutí STAN. Babiš na jeho slova také ostře reagoval. Informuje o tom CNN Prima News.

Andrej Babiš jezdí po republice karavanem už několik týdnů. Komunikuje s voliči a říká, že ho to „prostě baví“. Podle něj prý nejde o prezidentskou kampaň.

Andrej Babiš / Zdroj: youtube.com

Na těchto setkáních však nekomunikuje jen se svými příznivci. Tam také přicházejí jeho odpůrci. Například v úterý došlo ke slovní přestřelce mezi Andrejem Babišem a Zbyňkem Horváthem.

Kandidát na starostu se bývalého premiéra zeptal, zda považuje za normální, že se vyjadřuje ke kauzám hnutí STAN, když je sám obviněn. Také ho označil za usvědčeného udavače StB. Video zveřejnil server Forum24.

Andrej Babiš / Zdroj: youtube.com

„Přijde vám to patřičné? Že se k tomu vyjadřujete vy, co jdete v září k soudu?“ ptal se Zbyněk Horváth. Andrej Babiš je obžalovaný v kauze Čapí hnízdo.

Předseda hnutí ANO reagoval na jeho slova a označil ho za „pucfleka“ ministra školství Petra Gazdíka (STAN). „Kandidoval za organizovaný zločin STAN. Kokain, konspirace, korupce,“ řekl Andrej Babiš.

Andrej Babiš / Zdroj: youtube.com

Člověk z okolí expremiéra pak sdělil, že celá situace nebyla tak vyhrocená, jak to chtěli autoři videa ukázat. Šéf hnutí ANO také řekl, že nechce komentovat provokace známého provokatéra z hnutí STAN.

PSALI JSME: MIMOŘÁDNÝ PROJEV PREMIÉRA: PETR FIALA DNES VEČER PROMLUVÍ K NÁRODU

PŘIPOMÍNÁME: „VLNA SE MŮŽE VYSKYTNOUT UŽ V SRPNU NEBO ZÁŘÍ“: ROMAN PRYMULA PROMLUVIL O EPIDEMIOLOGICKÉ SITUACI A VAKCÍNÁCH

Share