Dokonalý pár: Žena, které je 101 let a starý kocour se staly nerozlučnými přáteli

Majitelé devatenáctiletého kocoura přezdívaného Gus ho museli kvůli nepředvídatelným okolnostem poslat do útulku. Oni byli smutní kvůli tomuto rozhodnutí, ale nedalo se nic dělat.

Gus / Zdroj: ridus.ru

Život staršího kocoura mohl skončit v centru pro zvířata Humane Society of Catawba County (USA), to se ale nestalo, protože krátce po příjezdu Gus odjel do svého nového domova.

Když se Gus ocitl v útulku, podstoupil lékařskou prohlídku, která podle veterinářů ukázala, že má velmi dobré zdraví. Přesto se však zaměstnanci útulku obávali, že kocour bude muset strávit své stáří bez milujících majitelů. Po několika dnech se však tyto obavy rozptýlily.

Ředitelce Humane Society of Catawba County, Jane Bowersová nečekaně zavolala rodina, která hledala zvíře pro 101letou ženu. Rodina se zeptala, zda v útulku je hodné, starší zvíře, kterou lze „adoptovat“, a Jane okamžitě řekla o Gusovi.

Penny a Gus / Zdroj: ridus.ru

„Báli jsme se dát Guse někomu v takovém věku, ale rodina řekla, že se o kočku budou starat. Poté jsme rychle vyřídili „adopci“ a byla to unie vytvořená v nebi,“ řekla Jane Bowers pro Daily Paws.

Gus se velmi rychle usadil v novém domě a spřátelil se se svou 101letou paní Penny. Starší žena a kocour tráví spoustu času společně, a když Penny spí, Gus sedí u dveří a sleduje veverky.

Gus / Zdroj: ridus.ru

„Jsme nesmírně šťastní touto krásnou „adopcí“. Náš devatenáctiletý (133 lidských let) Gus našel milující majitelku v obličeji krásné ženy, které je 101 let. Gratulujeme, Gusi! Přejeme Vám mnoho dobrých dnů plných lásky a pozorování veverek,“ napsali pracovníci útulku na sociálních sítích.

 

PSALI JSME: MUŽ SE ROZHODL PRODAT BYT: „BONUSEM“ K OBYTNÉMU PROSTORU BYLA JEHO MAMINKA

PŘIPOMÍNÁME: GENNY CIATTI PORODILA SVÉHO PRVNÍHO POTOMKA: MALÁ HOLKA PŘIŠLA NA SVĚT SKORO O MĚSÍC DŘÍV

Share