Dojemný dopis matky synovi zasáhl čtenáře: „Vždy pro mě zůstaneš malým chlapcem“

Tento dopis od neznámé autorky určitě dotkne se duši každé matky. Tato slova velmi přesně popisují, jak se matky chovají k dospělým dětem.

Žena/Ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

„Drahý synu, jak bych si přála, abych se mohla vrátit do dob, kdy jsi byl malý! Opravdu si chci zapamatovat vůni dítěte a znovu to cítit… znovu! Dívám se na tvé dětské fotky – takový malý chlapec s živým pohledem, tak moc chci slyšet tvůj dětský hlas!

Žena/Ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

Při pohledu na jiné dětí ležící na gauči s knihou pod vlněnou dekou si nikdo z nás nemyslí, že se takové chvíle budou jevit jako štěstí, ke kterému se budeme chtít v příštích letech vrátit.

Žena a dítě/Ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

Tento čas uplynul a stal se nevratným. Každopádně jsi pro mě stále malý chlapec, i když tvoje tenisky jsou téměř stejné velikosti jako moje lyže. Jak se ti podařilo stát tak milým chlapem? Jsem na tebe hrdá!

A děkuji ti za každý den, kdy mám důvod být hrdá na to, že jsem tvoje máma. Mateřství se ve skutečnosti ukázalo jako mnohem těžší úkol, než jsem si dokázala představit; a já jsem, stejně jako všichni ostatní, udělala mnoho chyb.

Muž/Ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

Ale to, čím jsi se stal, je odměna celého mého života. A s tebou jsem měla to štěstí, že jsem pochopila, co to znamená milovat oblíbeného člověka. Nakonec se narození syna ukázalo tak vzrušující, různorodá a ne nudná záležitost. Nečekala jsem to. Vždy budu o 24 let starší než ty. To je hodně. Myslím si však, že čím jsme starší, tím menší se tento rozdíl bude zdát.

Chlap/Ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

Ale doufám, že vždy zůstaneš mým chlapcem a já vždycky zůstanu tvou matkou. Když tě vidím: mladého, zdravého a hodného chlapa, myslím si, že jsi nejlepší dárek mého života. Hodně štěstí ve všem, synu! Miluji tě. Tvoje máma.“

PSALI JSME: SYNU, VEZMI MĚ DOMŮ NA VELIKONOCE. BUDU TIŠE SEDĚT A NEBUDU NIKOHO RUŠIT

ČTĚTE TAKÉ: „PROČ PRÁVĚ JÁ MÁM SEDM SYNŮ, NEROZUMÍM TOMU“

Share