Dojemné gesto: Kate Middleton a princ William sdíleli dosud nepublikované snímky z rodinného alba

Vévoda a vévodkyně z Cambridge sdíleli na svém instagramovém účtu dosud nepublikované fotografie s princem Philipem a královnou Alžbětou II.

Na dvou fotografiích Philip a Alžběta II. jsou obklopeni svými pravnoučaty. První snímek pořídila vévodkyně z Cambridge v obývacím pokoji zámku Balmoral v roce 2018. V náručí královny je malý princ Louis.

Na druhé fotografii jsou Kate a William se svými staršími dětmi – 2letým Georgem a princeznou Charlottou v Balmoralu v roce 2015.

„Dnes společně s členy @theroyalfamily sdílíme fotografie vévody z Edinburghu, pamatujeme si ho jako otce, dědečka a praděda,“ napsali pod fotkou.

Tyto fotografie z osobního archivu královské rodiny nebyly dosud zveřejněny.

Vévoda a vévodkyně z Cambridge také dříve ukázali fotku zesnulého prince Philipa s malým princem Georgem. Snímek pořídila vévodkyně Kate v roce 2015 v Norfolku na zámku Sandringham, kde každý rok odpočívala královna s princem Philipem.

Psali jsme:„Nechtěl vědět nic o mém mezinárodním úspěchu“: Proč byla Holena z pohádky Tři bratři zklamaná moderátorem Janem Krausem

PSALI JSME: POPPY DELEVINGNE UKÁZALA FOTOGRAFII MLADÉHO PRINCE PHILIPA Z OSOBNÍHO ARCHIVU SVÉ BABIČKY

PŘIPOMÍNÁME: MEGHAN MARKLE SE POSLEDNÍHO ROZLOUČENÍ S PRINCEM PHILIPEM NEZÚČASTNÍ: DŮVODEM PŘEKVAPIVĚ JE NEJEN TĚHOTENSTVÍ

Share