Dobrovolníci šli pomoci babičce a skončili v říši špíny: Fotografie před a po jasně ukazují, že dobrovolníci udělali nemožné

Dobrovolník z jedné organizace v Singapuru jménem Jenn Chen často pomáhá osamělým nebo chudým rodinám či lede. Jednoho dne, on se dozvěděl o starší paní, která se před nedávném vážně zranila. Ona měla popáleniny na osou rokách, kvůli čemu nemohla se o sebe starat.

Pomoc stařence / Zdroj: medialeaks.ru

Jenn dlouho nepřemýšlel, sebral tým a vydal se na návštěvu k paní. Když však tým dobrovolníku v poštu 3 lidi vstoupili do bytu, čekalo je nejpříjemnější překvapení.

Jenn Chen / Zdroj: medialeaks.ru

V domě staré paní doslova všude se váleli různé odpadky. Na podlaze byla poradna vrstva bahna, a po zdech se v klidu procházel různé hmyz. Zápach v bytě také byl dost špatný. Jak později v rozhovoru řekl jeden z dobrovolníku, když oni vstoupili do bytu paní, začali se jím slzet oči, a nacházet se v místností bez roušky bylo dost obtížně.

Byt před úklidem / Zdroj: medialeaks.ru

Chen přiznal, že čištění domu jim trvalo tři a půl hodiny. Za tu dobu dobrovolníci vymyli podlahu v obývacím pokoji a v kuchyni, ke kterém byl přilepený papír a lepenka. Také oni vyvezli naprosto všechny odpadky, umyly zdi, uklidili koupelnu. Za celý svůj úklid tým dobrovolníku nahromadil více jak 10 velkých pytli plných odpadky.

Dobrovolníci strávili 3,5 hodiny na úklid / Zdroj: medialeaks.ru

Je pravda, že tím Jennova práce neskončila. Jak řekl muž v jednom z rozhovoru, on si je jistý, že v domě staré ženy je třeba provést ještě aspoň jeden úklid. Na to však ten ten čas neměli, protože museli pomáhat jiným lidem.

Byt před úklidem / Zdroj: medialeaks.ru

Chen proto slíbil, že kontaktuje další dobrovolníky a v budoucnu bude dohlížet na to, jak stará žena žije.

Dobrovolníci strávili 3,5 hodiny na úklid / Zdroj: medialeaks.ru

PSALI JSME: MUŽ SE VRÁTIL DOMŮ A UVIDĚL OBROVSKÉ HNÍZDO NA STĚNĚ: „BÁL JSEM SE PODÍVAT, CO JE UVNITŘ,“ PŘIZNAL

PŘIPOMÍNÁME: PŘI PROCHÁZCE SE PSEM DÍVKA NAŠLA KÁMEN A V TU CHVÍLI NETUŠILA, JAK CENNÝ JE: NYNÍ JE JEJÍ RODINA BOHATÁ

Share