Do hvězdného nebe odešel Vladimír Marek: V domě ho našla policie

Vladimír Marek odešel na pravdu boží ve svém domě, kam musela přijet policie. Známého herce zasáhla náhlá smrt, o které na svém Facebooku informoval jeho kolega Radek Krejčí.

Vladimír Marek/Zdroj: youtube.com

Podle jehož slov, Vladimír několik dnů neodpovídal na volání, kvůli čemuž se i rozhodl zavolat policii. Marek poslední léta svého života bojoval s několika nemocemi, a také měl duševní boj s démony.

Vladimír Marek/Zdroj: blesk.cz

Měl rakovinu lymfatických uzlin, a také částečné ochrnutí ruky, kvůli kterým pravidelně sedel doma, a nikam nevycházel. Radkovi Krejčímu Marek se dlouho neozýval, kvůli čemuž přijel k bytu známého herce s policii.

Radek policii otevřel byt svého kamaráda, ale Marek už byl mrtvý. Policie úmrtí známého herce také potvrdila, a řekla, že do bytu vstoupila spolu s hasiči, ve kterém si našla tělo Vladimíra.

Vladimír Marek/Zdroj: blesk.cz

PSALI JSME: DAGMAR HAVLOVÁ UKÁZALA FANOUŠKŮM FOTKU Z OBDOBÍ, KDY JEŠTĚ ANI NEPOTKALA VÁCLAVA HAVLA: HEREČKA VYPADALA SKVĚLE

PŘIPOMINAME: DANIELA ŠINKOROVÁ PŘIVEZE ZE SARDINIE POTULNÉHO PEJSKA: HEREČKA PROMLUVILA, KVŮLI ČEMUŽ SE ROZHODLA ZVÍŘE ADOPTOVAT

Share