Dívka zapomněla ve skříni cibulky tulipánů a ukázala, co z nich vyrostlo bez světla a vody

Dívka sdílela zábavný a zajímavý příběh, který upoutal pozornost uživatelů.

Cibulky tulipánů / ilustrační foto / Zdroj: YouTube

Dívka řekla, že přinesla domů krabici s cibulky tulipánů. Na zimu hodila krabici do skříně a samozřejmě na ni zapomněla.

Uplynuly týdny a jednoho dne dívka se rozhodla uklidit do skříně. Ona otevřela dveře skříně a před ní se objevil úžasný obraz.

Cibulky tulipánů / ilustrační foto / Zdroj: YouTube

Cibulky tulipánů, které hrdinka příběhu hodlala vysadit na jaře do země, vyklíčily přímo v krabici. A rostliny se cítily skvěle bez slunečního světla a vody.

Tato skutečnost ještě více překvapila dívku a uživatele sítě. Autorka příspěvku sama žertovala, že tulipány prostě nemohly čekat tak dlouho.

Tulipány / ilustrační foto / Zdroj: YouTube

Příběh lidi překvapil, ale jeden uživatel vysvětlil, proč se to stalo. Jak se ukázalo, tulipány mohly růst a kvést bez přístupu světla a vody, pomocí jediného jevu, který existuje v botanice těchto rostlin.

Tulipany / Zdroj: ukr.media

Toto je proces abnormálního růstu rostlin v nepřetržité tmě. Příběh i fotka zapůsobily na mnoho uživatelů, kteří samozřejmě zaplavili příspěvek na sociální síti spoustou lajků.

PSALI JSME: „MOJE TULIPÁNY ZŮSTANOU STÁT JEDEN A PŮL AŽ DVA TÝDNY PO 8. BŘEZNU“ : PORADÍME VÁM, JAK DOCÍLIT TOHO, ABY NÁM TULIPÁNY VE VÁZE VYDRŽELY CO NEJDÉLE KRÁSNÉ

PŘIPOMÍNÁME: “KDY CHCEŠ TROCHU JARA”: JAK VYPĚSTOVAT TULIPÁNY A NARCISY V VÁZE

Share