Dívka ukazuje, jak vypadá na Instagramu i v reálu

Uživatelé často ironicky nazývají Instagram sociální sítí s „nejideálnějšími lidmi.“ Ale jedna odvážná dívka z Japonska se nebojí ukázat, jak vypadá na Instagramu i v reálu. Rozdíly jsou markantní!

Na Instagramu i v reálu / Zdroj: ofigenno.com

Instagram a realita:

Hodně záleží na dobrém držení těla. Insta modelky proto musí kvůli dokonalým fotkám kroutit svá těla do nejrůznějších, ale nepřirozených poloh.

Naštěstí si vždy mohou vybrat ten nejlepší záběr – a nikdo se nedozví, jak to vypadalo. No, co je na tom špatného? Jen malá lež pro velké lajky.

Výběr správné pozice je však polovina úspěchu, protože fotografii je třeba ještě pečlivě zpracovat. Navíc retušování snímku někdy zabere více času než samotné focení.

Nenechte se mýlit, že dívky z dokonalých snímků žijí přesně tak, jak na fotkách na Instagramu. Také rády chodí po domě ve svém oblíbeném tričku, s drdolem na hlavě a jedí lahodné dobrůtky při sledování svého oblíbeného televizního pořadu.

Jako každému jinému člověku je i „ideálním“ holkám z Instagramu horko nebo zima, může jim bolet břicho nebo zub. To vše se sledující samozřejmě nikdy nedozví. Vždyť nám ukazují jen ty nejkrásnější okamžiky ze života.

Může se zdát, že mimo kamery se insta modelky chovají ideálně. Ale není tomu tak. Jsou to také živí lidé, kteří rádi dovádějí, dělají ksichty a ukazují jazyk.

Kvůli dobrému úhlu jsou připraveny držet telefon i prsty u nohou!

Focení se zvířaty je úplně jiná věc. Nikdy nevíte, co od nich čekat. Dívky z Instagramu proto musí hodně fotit. Vždyť může zvíře kdykoli utéct nebo odletět.

PSALI JSME: DÍVKA VĚŘÍ, ŽE MÁ DOKONALOU POSTAVU: ZVEŘEJNILA FOTKY V PLNÉM RŮSTU

PŘIPOMÍNÁME: DÍVKA SE UKÁZALA PŘED A PO MAKE-UPU. ANI JEJÍ PŘÁTELÉ JI NEMOHOU POZNAT PO PROMĚNĚ

Share