Dívka trpěla nedostatkem spánku měsíce a nemohla zadržet emoce, když zjistila, kdo za to může

Dívka několik měsíců trpěla nedostatkem spánku, i když mohla strávit 12 hodin v posteli. Zatímco lékaři radili „pít vitamíny“, skuteční viníci pokračovali žít poblíž dívky.

Blogerka zjistila příčinu špatného spánku a šokovala lidi / Zdroj: ukr.media

Uživatelka sociální sítě TikTok nedávno sdílela příběh, který dostane každého. Dívka si začala všímat, že z ní jako by někdo vysála veškerou energii. Dlouhý spánek nepomáhal, hned po probuzení dívka cítila, že vůbec nemá síly. Pokusy o zjištění příčin byly neúspěšné.

Když se obrátila na lékaře, doporučili pacientce, aby brala vitamíny, nicméně situaci to nevyřešilo. Ale jednoho dne uprostřed noci dívka se probudila a uvědomila si, kdo byl příčinou jejích potíží.

Blogerka zjistila příčinu špatného spánku a šokovala lidi / Zdroj: TikTok

Dívka zjistila, že se jí v posteli usadily štěnice. V ten okamžik ona vše pochopila. Dívka si okamžitě vzpomněla na bezesné noci a sotva znatelné podráždění kůže.

Ještě dlouho se dívka snažila zbavit nečekaných hostů, ale ti se zoufale bránili. Teprve po nějaké době blogerka zjistila účinný způsob, který pomohl se s hmyzem vypořádat a zároveň jí vrátila normální spánek.

Když se dívka podělila o svůj příběh v TikToku, video se stalo hned velmi populárním. Během několika dní ho zhlédlo více než 300 tisíc lidí. Podle komentářů mají uživatelé o jednu fobii více.

https://www.tiktok.com/@bargu_zina/video/6985814166028176642?refer=embed&is_copy_url=0&is_from_webapp=v1&sender_device=pc&sender_web_id=6879506602097952262

„Jsou opravdu tak nenápadní, že je možné s nimi dlouho žít a nevědět?!!! Plus jedna nová paranoia.“

„Kdo je teď také zmatený a už cítí, že je něco kousá?“

„Hm, možná kvůli tomu čtyři roky nespím, možná to je ten důvod. “

PSALI JSME: JEDNODUCHÝ TRIK POMŮŽE UDRŽET VAŠÍ TOALETU SVĚŽÍ A ČISTOU PO DOBU 1 MĚSÍCE: CO JE K TOMU POTŘEBA

PŘIPOMÍNÁME: KDYŽ SE V DOMĚ OBJEVILO MIMINKO, PES SE PROMĚNIL VE SKUTEČNOU CHŮVU: TOTO VIDEO DOJALO CELÝ INTERNET

Share