Dívka si nestříhala vlasy po dobu třiceti let, přišla do kosmetického salonu pro líčení, a odešla s krátkými vlasy

Dívka jménem Holly se obrátila na profesionály s žádostí o pomoc, aby jí pomohli s přípravou na svatební líčení. Ale tam to zdaleka neskončilo. Holly je majitelkou opravdu dlouhých vlasů. A představte si, tato dívka si v celém svém životě nezastřihávala vlasy po dobu 30 let a nikdy „nezarovnávala konce“.

Zdroj: Yandex.ru

Na fotografii je vidno, jak vlasy Holly vypadaly před příjezdem do salonu.

Zdroj: Yandex.ru

Vlasy Holly nebyly vždy tak dlouhé. Tady je fotka Holly před pěti lety. Tehdy se dívka o sebe často starala, dělala si makeup a stočila kadeře. Ale v posledních několika letech Holly žila v rutině, jakmile se jednou rozhodla změnit image a odbarvila své vlasy na blond.

Od té doby uplynulo několik let, vlasy silně odrostly a staly se dvoubarevnými, což nevypadalo příliš přitažlivě.

Zdroj: Yandex.ru

Profesionály nemohli nechat vlasy budoucí nevěsty v tomto stavu a navrhli, aby si dívka ostříhala vlasy. Holly byla znechucena, měla strach ze změny, protože si již zvykla na svůj vzhled.

Stylistům se podařilo jí přesvědčit, což odůvodnila tím, že její vlasy ji doslova „pohltily“, no za nimi se skrývá krásný vzhled. Tady dívka přišla na make-up a nakonec si nechala ostříhat vlasy, kterých se ani nedotkla po dobu 30 let.

Zdroj: Yandex.ru

Strašné. Holly se třese v křesle, obává se výsledku, razantní změna je vždy velmi náročná. Stylisté se rozhodli zachytit takový okamžik a kadeřník začal pomalu, nejprve odřízl první centimetry a pak všechno ostatní.

Zdroj: Yandex.ru

Holly cítila neobyčejnou lehkost, bylo to trochu neobvyklé, ale výsledek se jí líbil. Takhle začala Holly vypadat po ostříhání. Podle jejího názoru je to o tolik lepší než s dlouhými narůstajícími vlasy, za kterými se skrývala mnoho let.

Zdroj: Yandex.ru

Stylista šel ale dále a navrhl, aby Holly aktualizovala barvu vlasů před nadcházející svatbou. Dívka prostě nemohla odmítnout, protože naprosto důvěřovala profesionálům ve svém oboru. Bylo rozhodnuto vlasy zesvětlit.

Zdroj: Yandex.ru

Výborný výsledek. Dívce je s krátkými vlasy velmi dobře. Kromě zbarvení hrdinka udělala i svatební make-up, pro který přišla na začátku. A její transformace nakonec trvala sedm hodin. Dle našeho názoru stálo za to čekat, alespoň se s Holly stala neuvěřitelně přitažlivá dívka.

Zdroj: Kadda.ru

Zde je fotka sdílená kosmetickým salonem a týmem stylistů, kteří měli na starosti transformaci Holly. Úžasný výsledek!

Zdroj: Yandex.ru

Tým stylistů a Holly se stali přáteli, dokonce spolu bojovali o titul „Nejlepší transformace“ a „Nejlepší kosmetický salon“, kde byla transformace Holly nominována na jednu z cen.

Zdroj: Cheezburger.com

Takový obrázek si Holly nechala pro sebe jako vzpomínkou na staré časy, kde měla dlouhé vlasy.

Líbila se vám transformace Holly?

Share