Dívka si nanesla opalovací krém na obličej a nyní toho velmi lituje: Pohled po zrcadla na nějakou dobu bude zdaleka ne nejpříjemnější

Když uživatelka sociální sítě TikTok Jack Brody otevřela tubu s krémem na opalování, ještě netušila, jaký bude výsledek. Nemůže být něco špatně, pomyslela si dívka. Brzy však blogerka uviděla jak moc se mýlila.

Nepovedli experiment s opalovacím kremem / Zdroj: medialeaks.ru

Výsledek zákroku, který se ukázal jako neúspěšný a vyvolal záchvat smíchu, dívka nahrála na video a později ho zveřejnila na internetu.

„Ano, to je právě ten okamžik, kdy falešné opálení nešlo podle plánu,“ napsal Brody.

Nepovedli experiment s opalovacím kremem / Zdroj: medialeaks.ru

Aby ukázala, co má na mysli, blogerka začátku zblízka ukázala svou tvář, která od krému získala zvláštní odstín, a současně se snažila s vážným pohledem pózovat na videu. Brodie však sotva potlačila své emoce.

Ale proč krém, který měl dát dívčině pleti lehce bronzový nádech, proměnil blogerku ne v opálenou holku, ale v spálenou placku, navíc s modrými přelivy. Krém byl zřejmě nanesený na pleť dívky poměrně nerovnoměrně, takže pokožka byla skvrnitá, jako by byla pokryta modřinami.

Dívka však nebyla smutná. A skutečnost, že blogerka neváhala sdílet svůj velmi směšný vzhled na internetu, to potvrzuje.

Nepovedli experiment s opalovacím kremem / Zdroj: YouTube

Rozesmát svým vzhledem dívka dokázala nejen sebe, ale i další uživatele TikToku.

No, upřímně, viděla jsem ještě horší výsledek. Haha.

Ale proč krém je nějaký modrý. Vypršela doba použitelnosti?

Blogerka přiznala, že sama do konce nechápe, proč jí krém, který si před nedávnem koupila, tak podivným odstínem lehl na obličej. Každopádně Brody doufá, že se něco podobného už nebude opakovat a nečekaný modravý efekt časem zmizí.

PSALI JSEM: JAK DNES ŽIJE ŽENA, KTERÁ PORODILA V 65 LETECH: DCERA UŽ MÁ DESET LET

PŘIPOMÍNÁME: MUŽ NAŠEL TAŠKU ZE SUPERMARKETU A BYLO TO ÚSPĚCH: KDYŽ PROZKOUMAL JEJÉ OBSAH, UVNITŘ BYL SKUTEČNÝ POKLAD

Share