Dívka si myslela, že má potíže s trávením a šla do koupelny: vratila se odtud s novorozeným dítětem

Nevěděla, proč ji bolí břicho, ale po sprše se našla příčina špatnému stavu.

Zdroj: ukr.media

Australanka se obávala, že má zažívací potíže. Dívka za devět měsíců nepochopila, že je těhotná, a dozvěděla se o přírůstku v rodině pouze během porodu. Dobré je na tom to, že její těhotenství probíhalo bez paniky a nekonečných návštěv u lékařů.

Amber Smithová, osmnáctiletá obyvatelka Severního Queenslandu v Austrálii, se ráno 15. dubna vydala na ranní sprchu a z koupelny se vrátila už s novorozeným synem.

„Když jsem byla ve sprše, cítila jsem velmi silné křeče v břiše a v další ze mě vytekla voda a já zakřičela,“ vzpomněla si mladá Maminka.

Dívka silně vyděsila svého přítele Blerdona: chlapec k ní přiběhl z druhého patra. Myslel si, že se z jeho přítelkyní něco stalo, ale dole ho čekalo velmi nečekané překvapení.

„Vběhl jsem do koupelny a uviděl hlavičku mého syna,“ popsal Blerdon.

Zdroj: vitamini.hr

Poté Amber začala tlačit a co je všem dobré, nemusela dlouho trpět. Už po deseti minutách seděla na podlaze koupelny s novorozeným synem v náručí.

Při porodu se dívka stihla rychle zorientovat a telefonicky kontaktovala maminku a poté zavolala na tísňovou linku. Mladá maminka je přesvědčena, že právě tento hovor jí pomohl tak rychle a snadno porodit dítě.

Chlapeček dostal jméno jmenoval Cooper Woods a v budoucnu se bude moci pochlubit před vrstevníky neobvyklým příběhem svého narození.

Zdroj: ruffnews.ru

Amber se přiznala, že celých devět měsíců netušila, že je těhotná. Dívka měla vždy nepravidelný menstruační cyklus, takže neměla pocit, že se něco děje. A změny jejího vzhledu byly tak nepodstatné, že si nemohla myslet, že v ní vyrůstá dítě.

„Na samém konci jsem měla drobné zvětšení v oblasti břicha, takže jsem si myslela, že je to kvůli tomu, že jím hodně,“ vysvětlila Amber.

Jeho špatný zdravotní stav, bolest břicha dívka za to vinila gastrologické (nebo jiné) nemoci, takže ji nenapadlo, že by měla udělat těhotenský test a navštívit gynekologa.

Amber a Blerdon se vezmou a rodiče každého z nich jsou připraveni poskytnout mladým rodičům potřebnou podporu. Ženichovi je stále těžké uvěřit v to, že ted je otcem. Maminka a tatínek považují narození syna za zázrak a i přes šok jsou oba šťastní, že teď jsou rodiči.

Zdroj: ukr.media

Share