Dívka se kvůli dietě stala o deset let starší

Jelikož jsem nebyla moc chytrá a velmi naivní, myslela jsem si, že pokud se s neúnosným úsilím zbavím, dokážu zhubnout. No a co? Všechno je pryč a zůstala jen nedotčená krása. Všichni jsme hubené, pouze někde hluboko v tuku.

Neobvyklá dieta / Ilustrační foto / Zdroj: youtube.com

A pak, jednoho slunečného březnového rána, jsem čelila kruté realitě a s hrůzou málem zavolala policii, když jsem místo Angeliny Jolie viděla stvůru (smích). Vážně. Ještě před pár týdny mi bylo 32 let a teď mi zrcadlo ukazuje brzkou padesátku.

Neobvyklá dieta / Ilustrační foto / Zdroj: youtube.com

Bonusem je pekelná kůra a vousy, které jsem zapomněla odstranit. To je děsivé. Zajímavé je, že vypiju nejméně dva litry vody, hladinu vitamínů mám v pořádku a hydratační krémy mažu, jakoby mu měla zítra končit záruční lhůta.

Neobvyklá dieta / Ilustrační foto / Zdroj: youtube.com

Ne, nejsou to omrzliny. Doktor si z mého trápení dělá legraci. Připomíná mi to dobu, kdy jsem žádala o ještě přísnější dietu. Zřejmě proto, aby mi spadla nejen pleť, ale i vlasy a zuby.

Neobvyklá dieta / Ilustrační foto / Zdroj: youtube.com

„Chceš vypadat jako Grinch?“ Zeptal se mě. Nevím, co mám teď dělat. Nechci se hned vrhnout do náruče kosmetičky, zvlášť když se můj obličej stokrát změní. Ani to nechci nechat tak, jak to je. Ne, když mi nabídnou místo v autobusu, je to v pohodě, ale nějak…

Snažila jsem se domluvit s dermatoložkou na dálku, ale bez testů mi toho moc neřekla. Navrhla mi vyměnit krém za jinou značku, používat bandáž a poradit se s endokrinologem o užívání kolagenu spolu s vitamínovými komplexy pro pleť.

Neobvyklá dieta / Ilustrační foto / Zdroj: youtube.com

Můj endokrinolog se odmítl o tomto tématu bavit až do další kontroly s odběrem krve (začátek května). Teď hledám nějakou letní halenku s velkými kapsami na Aliexpresu, abych si je mohla strčit do půlek, které se v létě zřejmě prověsí až k zemi a budou se zlomyslně pohupovat ve větru.

PSALI JSME: ŽENA JEDLA ZKAŽENÁ JÍDLA PO DOBU PĚTI LET: CELOU TU DOBU SI MYSLELA, ŽE JEJÍ LEDNIČKA FUNGUJE SPRÁVNĚ

PŘIPOMÍNÁME: “KDYŽ BAREVNÝ, TAK BAREVNÝ“: SVŮDNÁ MODELKA HANA MAŠLÍKOVÁ SE ODVÁŽILA NA RAZANTNÍ ZMĚNU VZHLEDU

Share