Dívka přestala barvit své šedé vlasy a zjistila, kolik peněz ušetří

Všechny ženy v rodině Lauren Migdleyové měly stejný problém z vlasy: velmi brzy jím začínaly šedivět vlasy. Dívce bylo teprve 12 let, když ona objevila stříbrné vlasy ve svých vlasech.

Každé dva týdny si barvila vlasy, aby si nikdo nevšiml šedých nití ve vlasech, kterých bylo čím díl více. Nejdřív ji barvila doma maminka, pak Lauren vyrostla a začala chodit do kosmetických salonů.

V jednom okamžiku si uvědomila, že na barvení ona utrácí celé jmění. Téměř 100 dolarů za měsíc. Za tyto peníze by mohla každý měsíc pořádat slavnostní večeři v restauraci.

Lauren bylo 24, když řekla svému kadeřníkovi o problémech s vlasy: kolik peněz ona utrácí na barvení a jak pomalu vytrhává šedé vlasy na čele a chrámech.

Lauren pracovala jako učitelka na střední škole. Je to veřejná profese a ona byla velmi znepokojena tím, jak vypadá. Ale měla štěstí na kadeřníka.

Nabídl dívce, aby ona nechala tak své vlasy, protože stříbro je teď v módě. A aby účes vypadal lépe, kadeřník nabídl trochu zesvětlit špičky vlasu do tonu. Lauren souhlasila, že to riskne.

Nikdy se necítila tak svobodná. Známí reagovali na nový účes naprosto klidně, i když nikdo nevěděl, že dívka byla vždy šedivá. Prostě si mysleli, že ona udělala módní barvení.

Nyní dívka pravidelně zveřejňuje fotografie na své stránce na sociální síti Instagram a svým příkladem se snaží motivovat lidi se stejným „problémem“.

PSALI JSME: PANÍ DALA PAPOUŠKOVI BROKOLICI NA OBĚD: REAKCE PTÁČKA JE K NEZAPLACENÍ

PŘIPOMÍNÁME: KDYŽ TATO DÍVKA VYŠLA NA JEVIŠTĚ, VŠICHNI SE ZAČALI SMÁT: JAKMILE ONA ZAČALA ZPÍVAT, POCHOPILI, JAKÝ MÁ TALENT

Share