Dívka našla svého vyvoleného na vlastní svatbě: ale nebyl to její manžel

Když se Meghan vdávala, pozvala Marka, aby byl na svatbě dýdžyejem. Seznámila je sestra dívky a do té doby byli dobrými kamarády — nic víc. Bylo mu už padesát, byl ženatý, Meghan byla vdaná, a oni zůstali kamarádi, kteří si o den později vyměňovali zprávy.

Svatba / Zdroj: ukr.media

Sedmadvacetiletá Meghan byla v manželství nešťastná. Měla pocit, že ji manžel ignoruje. Říká, že „trávit čas společně“ pro jejího manžela bylo — sedět ve stejné místnosti a sledovat televizi, zatímco dívka hraje videohry. Mladá žena se cítila osamělá a nepochopena — a stále více se sblížila s Markem. Zdálo se, že jsou spřízněné duše.

Věkový rozdíl ji netrápil: Meghan si myslí, že je „dospělá duše“ a Markova duše je mladší než její pasový věk. „Potkali jsme se někde uprostřed,“ vysvětluje.

Zpočátku byla velmi zmatená pocity k Markovi – koneckonců, byl skoro stejně starý jako její otec. Ptala se sama sebe, zda je v pořádku, co cítí, ale čím více komunikovali, tím méně bylo pochyb.

Po roce manželství Megan požádala o rozvod. Před nimi byl nový krásný román: Mark prozradil, že s manželkou už 27 let nežije. Nakonec požádal o rozvod a oba byli svobodní a ochotni se s hlavou ponořit do nového vztahu. Věkový rozdíl je poměrně rychle přestal trápit. Zvykli si na překvapené pohledy okolí — ti často počítali Marka a Meghan za otce s dcerou.

Jejich vztah kvetl jako krásná květina a jednoho dne ji muž požádal o ruku. V říjnu uspořádali komorní a dojemný svatební obřad: jen oni dva, číšník a úžasný výhled na vrcholky hor.

Po svatbě se dívka přestěhovala k Markově rodině do Utahu. Většinu času tam trávil pečováním o staršího příbuzného během pandemie. Marek zbožňoval rodný stát: místní lidi, místní kostel a výhled na hory – ať už jdete kamkoliv. Meghan neměla ani vteřinu pochybnosti: našla si práci chůvy a odstěhovala se k milovanému.

Jeho příbuzní srdečně přijali manželku svého „chlapce“. Nyní novomanželé sní o dětech. Tráví spoustu času opravdu spolu, chodí na čerstvém vzduchu a obdivují úžasné krajiny, které také zaujaly místo v srdci Meghan.

PSALI JSME: DIVOKÝ PES BYL NA VEDLEJŠÍ SILNICI A LIDÉ SE HO ROZHODLI ZACHRÁNIT, ALE POTÉ HO OPUSTILI, KDYŽ ZJISTILI, O KOHO VE SKUTEČNOSTI JDE

PŘIPOMÍNÁME: ŽENA BEZ POMOCI DESIGNÉRA STYLOVĚ PROMĚNILA SVOU MALOU KUCHYŇ: NYNÍ JE K NEPOZNÁNÍ A UKÁZALA, JAK VYPADÁ

Share