Dívka dostala nový řidičský průkaz, ale poznat ji na něm nebude jednoduché. A to je nová úroveň neúspěšné fotografie na dokumentech

Fotografie dokladů vždy slouží jako samostatný důvod k obávám každého z nás a řidičský průkaz není výjimkou. Koneckonců, chlubit se úspěšným snímkem na dokladech, je těžkým úkolem.

Řidička / Ilustrační foto / Zdroj: YouTube

Leslie Pilgrimová z Kalifornie o tom teď také moc dobře ví. Navíc se řidičce podařilo koncept nepovedeného snímku dostat na novou úroveň! Dívka si musela vyměnit řidičský průkaz. Po obdržení vytouženého dokladu poštou si ale Leslie uvědomila, že s tímto řidičákem dojede tak maximálně k nejbližšímu pracovníkovi dopravní policie.

Leslie Pilgrim / Zdroj: YouTube

Faktem je, že na fotografii na řidičském průkazu je těžké odhadnout, zda je na nich zobrazena právě Leslie. Vždyť půlku obličeje má zakrytou ochrannou rouškou.

Ukázalo se, že podat doklady a vyfotit, dívka se obrátila na nejbližší pobočku dopravního inspektorátu. Samozřejmě, před fotografováním, Leslie sundala masku z obličeje, ale spěchající zaměstnanec vyfotil dívku i v ní. A tento příběh by nebyl tak zajímavý, kdyby ze dvou záběrů Leslie, v roušce a bez, omylem nepřipojil nevhodnou fotografii k balíku dokumentů!

Leslie Pilgrim / Zdroj: twizz.ru

„Po takové fotografii bylo zábavné číst dopis přiložený k řidičáku: „Gratulujeme vám k získání nového řidičského průkazu! Tady je váš nový řidičsky průkaz státu Kalifornie.“,“ svěřila se Leslie.

Vedení úřadu slíbilo, že průkaz brzy vymění, do té doby bude Leslie držitelkou unikátního řidičského průkazu.

Řidičák Leslie Pilgrim / Zdroj: twizz.ru

PSALI JSME: DNEŠNÍ AKCE PRO PODPORU UKRAJINY: KDE SE USKUTEČNÍ A NA KOHO SE LZE TAM TĚŠIT

PŘIPOMÍNÁME: ROZVĚDKA USA: PUTIN POTŘEBUJE DO 9. KVĚTNA „ALESPOŇ NĚJAKÉ VÍTĚZSTVÍ“

Share