Děda se nechce přestěhovat do pečovatelského domu a dát nám svůj byt.Teď čekám dítě a jak ho mám přesvědčit

Chci mluvit o své obtížné situaci. Teď čekám dítě. Můj přítel je se mnou a chce, abychom se vzali. Ale problém je v tom, že nemáme, kde bydlet. Ten chlap vydělává trochu, takže chápu, že nebudeme mít dost na to, abychom si mohli pronajmout dům a kupovat potřebné věci pro život.

Později jsem pochopila, jak tento problém vyřešit. Mám dědečka, který má byt, a pokud souhlasí s tím, že bude bydlet v pečovatelském domě, naše rodina dostane jeho byt. Takové řešení problému by bylo ideální. Můj dědeček je starý, žije sám a je pro něj těžké se o sebe postarat.

Žena/Zdroj: kindhearts.com.ua

Takže jsem si myslela, že mu bude lépe v pečovatelském domě. Bude mít tam dobrou péči a nebude tam nuda, protože jsou tam jeho vrstevníci, se kterými si může popovídat.

Snažila jsem se přesvědčit svého dědečka, aby se pohnul. Myslela jsem, že se souhlasí. Ale ne. Je kategoricky proti přestěhování do domova pro seniory. Nechápu, proč nemyslí na své pravnoučata?

Dítě přesto musí mít trvalé bydliště. Už týden chodím ke svému dědečkovi a snažím se ho přesvědčit. Stále však nesouhlasí.

Je velmi tvrdohlavý. Je naštvaný a když jsem k němu přišla naposledy, vyhodil mě.

Přesto nechápu, proč nerozumí, že by to bylo lepší pro všechny. Možná potřebuji o tom říkat nějak jinak?

Je to stále můj dědeček a musí mě pochopit. Mám velké obavy o své budoucí dítě.

Může někdo poradit, jak přesvědčit mého dědečka?

PSALI JSME: TOTO VIDEO ZÍSKALO DVA MILIONY ZHLÉDNUTÍ A DOJALO SPOUSTU LIDI: KDYŽ SI DĚDEČEK PŘEČETL, JAK POJMENOVALI JEHO NOVOROZENÉHO VNUKA, PO TVÁŘÍCH MU TEKLY SLZY

PŘIPOMÍNÁME: STARŠÍ MUŽ BYL SMUTNÝ KVŮLI TOMU, ŽE PŘIŠEL O PSA: KURÝR SE MU ALE ROZHODL POMOCT, ABY DĚDEČEK ZÍSKAL NOVOU CHUŤ DO ŽIVOTA

Share