Dcera nepozvala matku na svatbu: Důvodem byla jedna událost, která se stala před téměř 15 lety

Malé Lence tehdy bylo jen 5 let, když se Tamara rozhodla jet pracovat do zahraničí. A co dělat? V lednici je prázdno, peněz je málo, manžela nemá, jen dcera a maminka, která je už v důchodu.

Maminka a dcera/ilustrační foto/ Zdroj: youtube.com

„Známá tam nabízela práci, budu se starat o seniory. Mami, víš, že tady dostávám směšný plát a o tvém důchodu vůbec nemluvím. Dcera by měla jít brzy do školy. Díky práci v zahraničí nasbírám na studium své dcerky a na rekonstrukci bytu,“ říkala před lety Tamara.

Zpočátku bylo vše v pořádku. Tamara pravidelně posílala finanční prostředky na kartu, balíčky se sladkostmi, potravinami a oblečením. Každý večer volala na Skype, aby viděla svou dceru. Po třech měsících se ale komunikace zmenšila.

Maminka a dcera/ilustrační foto/ Zdroj: youtube.com

Jednou večer se babička procházela s vnučkou na hřišti. Potkala tam sousedku, posadila se na lavičku a začala s ní mluvit. Ta řekla, že Tamara si našla nějakého bohatého muže, a ukazala babičce facebookový účet její dcery, na kterém zveřejnila fotky se svou novou láskou.

Maminka a dcera/ilustrační foto/ Zdroj: youtube.com

Proběhlo 15 let, a Lenka už vyrostla opravdovou kráskou, školu dokončila s nejlepšími výsledky. A nezapomněla na starou babičku, denně ji pomáhá, dokonce i našla práci, aby měla vlastní peníze. Maminka na ni skoro zapomněla, a skoro přestala volat a posilat prostředky na život.

Jednou se Tamara dozvěděla, že její dcera bude mít svatbu, kvůli čemuž se rozhodla vrátit se do své rodné zemí. Lenka ale ji neposlala pozvaní na svatbu, a ani to dělat neplánovala. Jen řekla, že na svatbě čeká jen babičkou, protože ta se o ni starala, když ji maminka opustila.

Maminka/ilustrační foto/ Zdroj: youtube.com

PSALI JSME: OLAF SCHOLZ: UKRAJINA SE BUDE S NÁSLEDKY VÁLKY POTÝKAT JEŠTĚ STO LET

PŘIPOMÍNÁME: PORADCE PREZIDENTA ZELENSKÉHO: PŘIJETÍ UKRAJINY DO EU BY MOHLO OKAMŽITĚ ZASTAVIT RUSKOU INVAZI

Share