Tehdy si to dobře užili: David Koller se svou manželkou Annou promluvili o svatbě, která trvala tři dny, a také o hudebních sklonech jejich téměř dvouletého syna

Zpěvák David Koller dorazil do společnosti spolu se svou manželkou Annou. Přišli na módní přehlídku návrhářky Zuzany Kubíčkové. Píše o tom Super.cz.

David a Anna se vzali v červenci 2020. Tehdy už téměř rok vychovávali svého potomka Davida mladšího. Pro zpěváka je to už čtvrté dítě.

David Koller / Zdroj: youtube.com

Anna Koller říká, že svatbu s manželem vnímali jako logické pokračování jejich vztahu. Všechno se vyvíjí přirozeně a prostě jde dál.

Podle svých slov nemá pocit, že by se po svatbě něco výrazně změnilo, vše se vyvíjí postupně.

David Koller / Zdroj: youtube.com

Kromě toho si vzpomněla, že svatba trvala 3 dny. Podle zpěváka jeho svatby do tohoto trvaly jeden den a jednu noc, a tak se rozhodl, že tato svatba bude trvat 3 dny a 3 noci.

Tehdy si to dobře užili, bylo tam hodně jejich přátel a hrály tam 5 kapel.

David Koller / Zdroj: youtube.com

David Koller má čtyři děti, nejmladšímu synovi jsou už skoro dva roky a je vrstevníkem jeho vnuka. Určitě se jim snaží věnovat čas, ale v poslední době byl velmi zaneprázdněn, například od začátku léta měl téměř 50 koncertů.

Zpěvák a skladatel zatím neví, zda se jeho nejmladší syn v budoucnu bude věnovat hudbě a zda se bude chtít stát hudebníkem.

David Koller s manželkou Annou / Zdroj: Super.cz

Podle něj se v blízké budoucnosti bude muset postarat o to, aby dítě mělo zájem o mnoho dalších věcí kromě počítače, například o sport, umění atd. Jeho manželka ale tvrdí, že Davídek už má o hudbu zájem.

„David domů přinesl bubny a zrovna dnes, když jsme přišli domů, běžel Davídek pro paličky a začal bubnovat a tančit, takže ono to tam nějakým způsobem už rezonuje,“ řekla Anna Koller pro Super.cz.

PSALI JSME: ŠTEFAN MARGITA OSLAVIL JUBILEUM S PUBLIKEM: PŘIŠLA TAM I HANA ZAGOROVÁ, I KDYŽ MĚLA JISTÉ OBAVY

PŘIPOMÍNÁME: HŘIB ŽÁDÁ VLÁDU O POVINNÉ TESTOVÁNÍ NA KORONAVIRUS VE ŠKOLÁCH: PRAŽSKÝ PRIMÁTOR ŘEKL, KDO BY ZA TO MĚL ZAPLATIT

Share