David Copperfield: co se stalo s iluzionistou po odhalení jeho tajemství

Kdysi o Davidu Copperfieldovi mluvil celý svět. Dokonce i skeptici věřili, že iluzionista může udělat všechno. Jeho show sledovalo obrovské množství fanoušků.

Triky vždy překvapovaly všechny, a David v očích fanoušků nebyl obyčejným člověkem. Všichni byli jisti, že přiletěl z jiné planety.

David Copperfield/Zdroj: youtube.com

Díky své show se Copperfield dokázal stát jedním z nejbohatších lidí planety. Ale dnes o kouzelníkovi není téměř nic slyšet. Občas se na něj vzpomíná, když se mluví o odhaleních, ale nic víc. David už dlouhá léta nekoncertuje. Najednou se objevil a tak náhle zmizel.

Původní jméno známého kouzelníka je David Sath Kotkin. Jeho rodiče jsou Židé a po válce se přestěhovali do Spojwnych států.

David Copperfield/Zdroj: youtube.com

Prvním člověkem, kdo naučil Koperfilda “kouzlu”, byl jeho dědeček, který miloval karetní hry. Díky němu chlapec začal ukazovat své schopnosti sousedům, kterých mladý kouzelník překvapil.

David se ale rozhodl, že se zlepší v kouzlu, kvůli čemuž začal studovat na americké škole iluzionistů. Studium trval celých šest let, a David byl nejlepším v třídě, což si všimli i učitele, kteří ho pozvali do programu “Kouzlo ABC”, ve kterém měl možnost ukazovat své kouzlo i před diváky.

David Copperfield/Zdroj: youtube.com

O talentovaným kouzelníkovi se mluvilo všude, ale mladý chlapec chtěl získat světovou slávu, kvůli čemuž zvětšil svá vystoupení, na které přicházelo obrovské množství lidi.

Přesně po ta vystoupení i proslavila Davida. Koperfield ale žádnou hvězdnou nemoc neměl, a začal pracovat ještě víc, kvůli čemuž dávat několik koncertů denně. David ale vydělal tolik peněz, že dokonce výsledek byl zapsány do Guinnessovy knihy rekordů.

David Copperfield/Zdroj: youtube.com

Reputaci kouzelníka se zničila v době, když v televizi promluvili všechna tajemství jeho “kouzla”. Zájemců se podívat na jeho nová vystoupení se stalo méně, kvůli čemuž David přestal vystupovat.

Iluzionista ale svůj čas marně neztrácel, protože koupil obrovské množství nemovitosti na ostrovech, kterou pronajímal turistům. Živi se tím i v dnešní době, a dokonce i otevřel vlastní muzeum kouzla a iluzi.

O osobním životě známého kouzelníka je známo velmi málo. Na internetu existuje informace, že se před lety oženil a má dceru, se kterými žije na ostrově.

David Copperfield/Zdroj: youtube.com

PSALI JSME: LUCIE VONDRÁČKOVÁ SE ROZHODLA POBAVIT SE STARŠÍMI PÁNY: VE SPOLEČNOSTI MŮŽU ZNÁMÁ ZPĚVAČKA ROZDÁVÁ JEN ÚSMĚVY

PŘIPOMÍNÁME: JAK NYNÍ VYPADÁ SANDRA, OBLÍBENÁ ZPĚVAČKA OSMDESÁTÝCH LET

Share