Dara Rolins byla okradena: zpěvačka prozradila, jak se to stalo

Nedávno byla zpěvačka Dara Rolins v Itálii a tam se jí stala rozhodně nepříjemná událost. Tam ji okradl kapesní zloděj a stalo se to za bílého dne. Zpěvačka to řekla pro web sedmicka.tyden.cz.

Tento nepříjemný příběh se jí odehrál v Benátkách a je spojen s batohem. Její přátelé byli překvapeni, ale zpěvačka o tom nevěděla.

Dara Rolins / Zdroj: youtube.com

Pak jí přátelé vysvětlili, že v Benátkách je lepší batoh nosit vpředu než na zádech. Právě to byl jeden z důvodů, proč se stala obětí kapesního zloděje.

Dara Rolins prozradila, že tehdy stáli u trajektu, vzala peníze z peněženky a peněženku pak dala do batohu a batoh nesla na zádech. Ale cítila, že na ni někdo zezadu začal tlačit.

Dara Rolins / Zdroj: youtube.com

Potom ale člověk, který na ni tlačil, zmizel. Když byli znovu na trajektu, její kamarád ji upozornil, že má rozepnutý batoh.

Myslela si, že ho nezapnula, ale pak zjistila, že už nemá peněženku. Doufala, že ji najde, ale to se nestalo a uvědomila si, že byla okradena.

Dara Rolins / Zdroj: youtube.com

Pro zpěvačku nebyl hlavní problém, že přišla o peníze i samotnou peněženku. Problémem bylo, že přišla o platební karty a další doklady, které tam byly.

„Byla jsem tam bez peněz a doma mě pak čekalo kolečko obíhání úřadů, abych si vše zařídila zpátky,“ řekla Dara Rolins pro Sedmičku.

Dara Rolins / Zdroj: youtube.com

Podle svých slov pro ni bylo ještě štěstí, že si s sebou nevzala pas, ale nechala ho v hotelu. Pokud by ještě přišla o pas, už by pro ni byly problémy s návratem domů.

PSALI JSME: „JE TO VŠE“: LEGENDÁRNÍ KAPELA ABBA NEČEKANĚ KONČÍ SVOU KARIÉRU

PŘIPOMÍNÁME: LUCIE VONDRÁČKOVÁ SE POCHLUBILA, S JAKÝM HOLLYWOODSKÝM HERCEM HRAJE V NOVÉM FILMU

Share