Dagmar Patrasová ukázala svou proměnu: vypadá nádherně

Herečka Dagmar Patrasová se poprvé po dlouhé době ukázala veřejnosti. Na svých sociálních sítích zveřejnila nové fotky a vypadala skvěle. Bylo vidět, že se také cítí mnohem lépe. Píše o tom portál Blesk.cz.

Před časem Dáda Patrasová zhubla a teď vypadá mnohem lépe. Podle posledních zveřejněných fotografií lze říci, že vypadá o několik let mladší.

Dagmar Patrasová / Zdroj: youtube.com

Bylo vidět, že měla dobrou náladu, usmívala se. Ten den navštívila kadeřníka a užívala si jeho práci.

Ty fotky se určitě líbily jejím fanouškům, bylo to vidět na tom, kolik bylo pod nimi lajků.Co přesně by mohlo být důvodem její změny?

Dagmar Patrasová / Zdroj: youtube.com

V médiích se spekulovalo, že důvodů mohlo být několik, možná to bylo díky jejímu příteli Vitovi z Itálie, nebo možná to, že se její manžel Felix Slováček rozešel s Lucií Gelemovou.

Možná se také stala klidnější a našla psychickou rovnováhu. V každém případě je jedno, co bylo skutečným důvodem těchto změn, hlavně aby to bylo k lepšímu.

Dagmar Patrasová / Zdroj: youtube.com

Nyní je Dáda Patrasová známá jako královna dětských srdcí, ale v minulosti byla také považována za sexysymbol. Mnoho mužů ji zvalo na rande, byla velmi populární. Ale bylo to podle ní i trochu otravné.

PSALI JSME: TEREZA HLŮŠKOVÁ PO NÁVRATU DO ČR BUDE MUSET DO KARANTÉNY: V PÁKISTÁNU BUDE MÍT POLICEJNÍ DOPROVOD

PŘIPOMÍNÁME: ANIČKA SLOVÁČKOVÁ PROMLUVILA O SVÉM ZDRAVOTNÍM STAVU: JAK JE NA TOM

Share