Čtyřletý chlapec přivedl z lesa takového kamaráda, že jeho matka nemohla uvěřit vlastním očím

Žena zveřejnila fotografii neobvyklého páru na sociálních sítích.

Dívka a chlapec/Zdroj: ukr.media

Mladá matka Stephanie Brownová z Virginie v USA jela s rodinou do rekreačního střediska, aby tam strávila víkend. Už se balila, aby se vrátit zpět, zatímco její čtyřletý syn Dominik běhal vedle domu. A tak jí zavolal na prahu a Stephanie se podívala, jestli se něco nestalo a uviděla, že dítě nepřišlo samo.

Dominik se s jelenem nějak spřátelil a přivedl ho domů. Mladá matka byla takovým novým kamarádem zmatená, ale udělala fotku, která se rychle stala virální. Za pár dní obdržela 31 000 lajků a 41 000 komentářů.

Navzdory skutečnosti, že jelen se lidí vůbec nebál a syn si zjevně chtěl odvézt nového známého domů, musela Stephanie rozvést neobvyklý pár. Požádala Dominika, aby šel s lesním hostem zpět na okraj lesa, aby mohl najít svou matku. Syn poslechl a vedl jelena do houštin, zatímco jeho matka se snažila uvědomit si, co se stalo.

„Stála jsem tam a myslela jsem si: „Dobře, ale to prostě nemůže být!“. A Dominik se choval jako by to byla obyčejná situace. Byli jako přátelé,“ – říká žena.

PSALI JSME: TOHLE VIDEO MÁ PŘES 2 MILIÓNY ZHLÉDNUTÍ: MALÝ CHLAPEC PŘERUŠIL SVATEBNÍ OBŘAD NEJVÍCE ZÁBAVNÝM ZPŮSOBEM A POBAVIL CELÝ INTERNET

PŘIPOMÍNÁME: CHLAPEC SKOČIL DO SNĚHOVÉ ZÁVĚJE: ZŮSTÁVÁ ZÁHADOU, JAK NA TOTO VIDEO ZAREAGOVALA MATKA

Share