Co se stane, když se chlapovi neodpoví na vyznání lásky: Dívka provedla experiment a výsledek ohromil spoustu lidi

Pár z USA Aaron a Pia vedou blog, kde sdílí s lidmi vtipné scény z každodenního života. Čas od času každý z nich provádí experimenty, aby otestoval ten či onen trik z internetu.

Velmi dojemná experiment / Zdroj: medialeaks.ru

Například v jednom z videí se Pia rozhodla zjistit, zda jí Aaron dá podívat do jeho telefonu. To je jeden z bodů v triku jak zjistit, zda vás partner podvádí.

Velmi dojemná experiment / Zdroj: medialeaks.ru

V dalším videu se Pia rozhodla udělat další experiment a podívat se, jak její přítel zareaguje, pokud mu neodpoví na vyznání lásky. Jak vysvětlila dívka, existuje mezi nimi rituál, při kterém si říkají navzájem „Miluji tě“, když odcházejí z domova. V běžné situaci dívka i mladý muž dostávají odpověď od své druhé poloviny.

„Zajímalo mě, jestli to dělá automatický, nebo opravdu mluví z čistého srdce,“ svěřila se Pia.

Aaron a Pia / Zdroj: medialeaks.ru

Na prvních záběrech videa Aaron přichází k dívce a říká, že se brzy vrátí. Políbí Piu a odchází směrem ke dveřím se slovy „Miluji tě“.

Protože Pia neodpověděla, Aaron po chvíli přiznání zopakoval, ale dívka opět mlčela. Pak Aaron, který už zřejmě sestoupil z druhého patra domu na první, opakuje slova hlasitěji, ale v reakci je opět ticho.

Velmi dojemná experiment / Zdroj: medialeaks.ru

Po chvilce se v domě ozve výkřik „Miluji tě!“ a Pia už nemohla zadržet smích.

„Bože, on to doslova křičel,“ smála se dívka.

O pár vteřin později se ve dveřích objeví Aaronova hlava, která se na Piu zuřivě dívá. Chlap znovu opakuje svá slova a překvapeně se dívá na dívku.

Velmi dojemná experiment / Zdroj: medialeaks.ru

Nakonec křičí svou repliku tak hlasitě, že to s největší pravděpodobností slyší i sousedé.

Video získalo více než milion zhlédnutí a roztavilo srdce uživatelů. Lidé se rozhodli, že pokud skutečná láska existuje, vypadá to přesně takhle.

Myslím, že ji opravdu miluje.

Takový agresivní typ lásky je to, co potřebuji.

Myslím si, že by to klidně pak křičel i z auta.

https://www.tiktok.com/@aaronxpia/video/6952986696938048774?is_copy_url=0&is_from_webapp=v1&sender_device=pc&sender_web_id=6879506602097952262

Někteří followeří páru se rozhodli, že video je inscenované, ale Pia tvrdí, že to byla opravdu improvizace. Potvrzením toho jsou Aaronovy skutečné emoce.

PSALI JSME: JAK VYPADALY HOLLYWOODSKÉ CELEBRITY NA JEJICH MATURITNÍM VEČÍRKU

PŘIPOMÍNÁME: PEJSEK SE ROZHODL UTÉCT Z DOMU: PLÁN ÚTĚKU ALE ZTROSKOTAL A VIDEO ZACHYTILO, CO SE VLASTNĚ STALO

Share