Co se stalo s Ivetou po Výměně manželek: měla zdravotní problémy a dokonce musela navštěvovat psychologa

V show Výměna manželek se některé rodiny naučí něco nového, uvidí, jak fungují vztahy v jiných rodinách a někdy vyvodí závěry. Ale v některých případech to bývá dost negativní zkušenost. Stalo se to například Ivetě z Jablonce nad Nisou. Rozhodně se jí nepodařilo navázat vztah s jinou rodinou a prozradila proč. Píše o tom Blesk.cz.

Poslední díl show byl o rodinách dvou Ivet. Jedna Iveta byla překvapená tím, jak vypadaly zanedbané děti, a druhá Iveta od začátku s druhou rodinou to neměla jednoduché.

Výměna manželek / Zdroj: TV Nova

Proto druhá Iveta Výměnu manželek předčasně ukončila. Poté byl ale její vztah s partnerem Davidem takový, že už uvažovali o rozchodu.

Podle ní byly první tři měsíce po show pro ně katastrofou, ale pak se situace sama nějak stabilizovala. Pro TV Nova uvedla, že se svým partnerem si přesto svůj vztah udrželi.

Velkým problémem pro její zdraví se staly štěnice, když začala žít v náhradní rodině. Po bodnutí, pravděpodobně štěnice, přijela domů a oteklo jí celé stehno.

Výměna manželek / Zdroj: TV Nova

Pak šla na chirurgii, aby jí pomohli vyřešit tento problém. Tam jí lékař sdělil, že si zřejmě při škrábání nohy něco zanesla do kůže. Z toho vyplynula trombóza.

V říjnu šla na operaci. Ale pak se ukázalo, že trombóza dostala do celé nohy. Určitě to byl děsivý zážitek.

Kromě toho ale Iveta prozradila i to, co se dělo, když kamery netočily. Podle jejích slov na ni nemluvili jménem, ale byla neustále urážena.

Výměna manželek, Iveta / Zdroj: TV Nova, tv.blesk.cz

„Já jsem byla kráva, svi*ě. Já jsem jim nic neudělala. On na mě vzal i nůž,“ řekla Iveta. Dodala, že poté bylo jí psychicky těžké a dokonce navštěvovala psychologa.

Sama se ale také mohla vyjadřovat ostře. Například když už odcházela do hotelu, řekla své náhradní dceři, že je pí*a. Ale pak se to snažila popřít.

PSALI JSME: HONZA MUSIL SE ZNOVU ZRANIL: FOTKU ÚRAZU SDÍLEL NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH A PROZRADIL, ČÍM TO BYLO ZPŮSOBENÉ

PŘIPOMÍNÁME: KARANTÉNA HO ZMĚNILA K NEPOZNÁNÍ: JAK DNES VYPADÁ HEREC VÁCLAV VYDRA

Share