Co o vás říká délka vašeho malíčku

Všimli jste si, že se malíček liší od člověka k člověku? Co to znamená?

Test/Zdroj: lyubopytno.fun

Ukázalo se, že podle délky malíčku lze všechny lidi na planetě rozdělit do 3 typů. A tohle může hodně říct o osobě!

  1. Typ A

Ruka/Zdroj: lyubopytno.fun

Pokud váš malíček dosáhne první falangy prsteníčku, znamená to, že jste velmi vyrovnaný a organizovaný člověk. Od přírody jste náchylní k pořádku, milujete, když všechny věci jsou na svém místě. Instinktivně se vyhýbáte chaosu. To, co vás opravdu naštve, je nejistota.

Žena/Zdroj: lyubopytno.fun

Názor si vytvoříte až poté, co pečlivě analyzujete situaci. Nemáte tendenci rozhodovat rychle. Vaše důvěra pochází z hlubokého porozumění vaší vlastní osobnosti.

  1. Typ B

Ruka/Zdroj: lyubopytno.fun

Jste typ B, pokud je váš malíček těsně pod prvním linii prsteníčku. Jste velmi emotivní, citlivý a vnímavý člověk.

Pokusíte se za každou cenu pomoct někomu v nouzi. Pokud někomu důvěřujete, děláte to bezpodmínečně. To je vaše slabá stránka.

Máte sklon být empatický. Vaše vlastní povaha vám umožňuje porozumět emocím ostatních lidí. To je vzácná vlastnost. Pokračujte ve stejném duchu. Málokdo může dát světu teplo, které mu dáváte.

  1. Typ C

Ruka/Zdroj: lyubopytno.fun

Jste tento typ, pokud je váš malíček delší než horní linie vašeho prsteníčku, což znamená, že jste člověk, který je zcela oddaný čemukoliv – ať už je to práce, osobní záležitosti nebo vztahy.

Jste zvyklí vydat ze sebe maximum a dát víc, než je od vás požadováno. Vaše bezpodmínečná štědrost je charakteristickým znakem vaší osobnosti. Kromě toho umíte dobře tajit, chovat se ve společnosti opatrně. Na oplátku za laskavost očekáváte, že se lidé budou k vám chovat spravedlivě a dobře.

PSALI JSME: KOČKA, OPUŠTĚNÁ V ZIMĚ VE VESNICI, JEDLA JEN OBILÍ. NAŠTĚSTÍ JI ČEKALY ZMĚNY

PŘIPOMÍNÁME: JAKÉ POKOJOVÉ ROSTLINY PŘINESOU PENÍZE, ŠTĚSTÍ A POHODU DO RODINY

Share